"Шахтар" програв німецьким "левам"

4,5 т.
'Шахтар' програв німецьким 'левам'

Увечері 2 липня донецький "Шахтар" провів третій контрольний матч на зборах в Австрії. "Гірники" поступилися німецькому "Айнтрахту" (Брауншвейг) із Бундесліги-2 з рахунком 1:2.

Німці зробили ставку на контратакуючий футбол і переграли "Шахтар" завдяки цьому. Вже на 16-й хвилині "леви" могли відкривати рахунок. Цук вийшов один на один, але Каніболоцький безпомилково зіграв на виході і накрив м'яч. Але на 37-й хвилині голкіпер був безсилим. Офосу-Айе обіграв Веллінгтона в штрафний і точно пробив у дальній кут.

Після перерви обидві команди практично повністю оновили склади. "Шахтар" притиснув суперника до воріт, але "леви" витримали серію небезпечних атак. А на 67-й хвилині Дюкер скористався помилкою оборони донеччан, вийшов один на один із П'ятовим і майстерно відправив м'яч у сітку.

Читайте: Трансфер Кости увійшов до трійки кращих продажів "Шахтаря"

Потім Вранчіча міг доводити рахунок до великого, але пробив повз ворота з вигідної позиції. Лише після цього у "Шахтаря" з'явилися по справжньому небезпечні моменти біля воріт "левів".

Після потужного пострілу Ракіцького м'яч просвистів поруч із дев'яткою. А в наступній атаці Кобін добре зіграв на підборі, забивши метрів з 15-ти.

Наприкінці у "Шахтаря" було дві можливості уникнути поразки. Спершу Болбат пробив вище воріт. А на останній хвилині після скидки Гладкого захисник зіграв рукою, але австрійський арбітр призначив кутовий.

Читайте: Найкращий бомбардир "Шахтаря" перейшов у італійський гранд за 8 млн євро

У підсумку, перша поразка "Шахтаря" на зборах. Раніше, нагадаємо, "Шахтар" обіграв четверту команду Азербайджану і чемпіона Албанії.

Товариський матч

ШАХТАР Донецьк - Айнтрахт Брауншвейг, Німеччина - 1:2

Шахтар (1-й тайм): Каніболоцький, Караваєв, Ордець, Воловик, Ісмаїлі, Малишев, Дентіньо, Марлос, Тейшейра (к), Веллінгтон, Феррейра (2-й тайм): П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Малишев (Кобін, 70), Степаненко, Дентіньо (Тайсон, 70), Тейшейра (Гринь, 77), Веллінгтон (Болбат, 72), Гладкий 0:1 Офосу-Айе, 37' 0:2 Дюкер, 67' 1:2 Кобін, 83' Попередження: Малишев (10), Ордець (22), Матущик (37), Тейшейра (37), Шевчук (89)