"Барселона" без шансів програла "Ювентусу" і вилетіла з Ліги чемпіонів

17,0 т.
Барселона Ювентус

Каталонська "Барселона" не змогла створити камбек у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів із "Ювентусом". Після принизливої ??поразки в Турині іспанці спробували повторити чудо імені ПСЖ, але італійський клуб виявився підопічним Луїса Енріке не по зубах. Нічия 0:0 поставила хрест на європейських домаганнях каталонців.

Читайте: Барселона - Ювентус - 0-0: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Гра на "Камп Ноу" пройшла повністю під диктовку "Старої сеньйори". Італійці змусили "Барсу" танцювати під свою дудку. Як не старалися лідери чемпіонів Іспанії змусити суперника помилятися, але досвідчені в тактичному плані суперники досить легко відходили від пресингу.

Хоча на 19-й хвилині Мессі і запоров розкішний шанс вивести свою команду вперед, але відчуття переваги гостей не покидало. Ще через 12 хвилин Буффон впевнено взяв удар все того ж Лео, чим ще більш вселив упевненість у загальний успіх "Юве".

Читайте: Мессі отримав криваву травму в матчі Ліги чемпіонів: відеофакт

У другому таймі "Барселона" намагалася переламати хід гри, але всі потуги іспанців виявилися марними. "Ювентус" помстився каталонцям за поразку в фіналі Ліги чемпіонів позаминулого сезону і вийшов до півфіналу цьогорічного розіграшу.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу (матч-відповідь)