"Динамо" в Іспанії не змогло обіграти німецьких аутсайдерів: відео голів

4,3 т.
'Динамо' в Іспанії не змогло обіграти німецьких аутсайдерів: відео голів

У понеділок, 25 січня, київське "Динамо" зіграло свій шостий контрольний матч на підготовчих зборах в іспанській Марбельї. Зустріч з "Мюнхен 1860", який займає 17-те місце у другій лізі Німеччини, завершилася внічию - 1:1.

Відкрили рахунок у матчі динамівці. На 44-й хвилині після навісу Велозу, Ягодінскіс головою відправив м'яч у ворота. На 8-й хвилині зустрічі німці відновили паритет. Після навісу з лівого флангу Ромуальд Ляказетт ударом головою забив гол у відповідь.

Після цього на поле вийшли Данило Сілва, Рибалка, Буяльський, Гусєв, Хачеріді, Драгович і Мораес, але вирвати перемогу кияни не змогли.

27 січня поєдинком з чеською "Славією" підопічні Реброва завершать перший збір в Іспанії. Початок о 17:00.

"Динамо" (Київ, Україна) - "Мюнхен-1 860" (Німеччина) - 1: 1

Голи: 1:0 - Ягодінскіс (44), 1:1 - Лакасетт (54)

"Динамо": Рудько (Бущан 45), Тимчик, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш, Петрович, Мякушко, Мігель, Андрієвський, Циганков, Теодорчик (Яремчук 45)

"Мюнхен 1860" (стартовий склад): Ортега, Бюлов, Шиндлер, Йегенолглу, Адлунг, Хайн, Майерсбергер, Окоті, Клаас, Ліндль, Дегенек

Читайте: УЄФА приготував "Динамо" сюрприз у Лізі чемпіонів

Нагадаємо, що в попередніх контрольних матчах кияни зіграли внічию (2: 2) з дрезденським "Динамо", потім з рахунком 4:1 розгромили албанський "Шкендербеу", потім мінімально поступилися "Ліненсе" (0:1), після обіграли "Люцерн" і на останніх хвилинах вирвали перемогу над "Цзянсу".