Всі 11 гравців: "Динамо" на зборах забило вражаючий гросмейстерський гол

9.2тЧитати новину російською

Футболісти "Динамо" в товариському матчі на зборах в іспанській Марбельї продемонстрували неймовірну колективну гру. У грі проти хорватської "Оісеки" підопічні Сергія Реброва забили по справжньому гросмейстерський гол, всією командою взявши участь в атакуючих діях.

На 19-й хвилині новачок чемпіонів України, Александар Пантич зробив перехоплення, і почав атаку, яка тривала 1 хвилину 10 секунд. У ній виявилися задіяні всі без винятку футболісти, які перебували на той момент на полі, включаючи голкіпера Максима Коваля.

Пантич - Антунеш - Коваль - Морозюк - Коваль (2) - Рибалка - Віда - Буяльський - Ярмоленко - Мораес - Антунеш (2) - Рибалка (2) - Буяльський (2) - Пантич (2) - Гармаш - Ярмоленко (2) - Морозюк (2) - Мораес (2). Автор Віктор Циганков торкнувся тільки раз, але зробив це у вирішальний момент.

Нагадаємо, що гра завершилася з рахунком 2:1. Переможний гол на 89-й хвилині забив Павло Оріховський.