Кадиров потрапив у черговий футбольний скандал

36,3 т.
Рамзан Кадиров

Голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров став одним із фігурантів скандалу під час матчу чемпіонату Росії між грозненським "Тереком" і казанським "Рубіном".

Як повідомляє "БІЗНЕС Online", Кадиров у перерві матчу перебував поруч із суддівською кімнатою у підтрибунному приміщенні стадіону, тиснучи на арбітрів. При цьому президент "Терека" Магомед Даудов перебував безпосередньо в суддівській кімнаті.

Зазначимо, що стороннім, згідно з регламентом, строго заборонено перебувати в суддівській кімнаті.

Сама зустріч завершилася перемогою "Терека" 3:1. При цьому у другому таймі суддя видалив двох гравців "Рубіна".

Читайте: Нема чим пишатися: російський політик заступився за Ємельяненка, висміявши Кадирова за дитячі бої в Чечні

Раніше Рамзан Кадиров відзначився грандіозним скандалом, коли під час одного з матчів "Терека" на весь стадіон вигукнув знамениту фразу "суддя продажний".

Як повідомляв "Обозреватель", син Рамзана Кадирова зробив підлий вчинок під час дитячих боїв у Грозному.