"Динамо" на зборах розібралося зі "столітніми" іспанцями

4,3 т.
'Динамо' на зборах розібралося зі 'столітніми' іспанцями

Київське "Динамо" на зборах в Марбельї з рахунком 2: 0 обіграло місцевий маловідомий клуб "Альгесірас". Незважаючи на те, що команді більше 100 років, іспанці вище другого дивізіону не піднімалася. Кращим досягненням андалусійців в чемпіонаті є третє місце в Сегунді (другому дивізіоні Іспанії) в сезоні 1965/1966 рр На 26-й хвилині з передачі Ленса перший м'яч у ворота суперника ударом головою провів поляк Теодорчик - 1: 0. А на 70-й хвилині остаточний результат поєдинку встановив Гусєв.

Дивіться: Динамо - Альгесірас - 2-0: дивитися відео матчу

ДИНАМО - Альхесіраса - 2: 0

" Динамо ": Рибка (Рудько, 46), Бетао (Віда, 68), Бурда (Хачеріді, 68), Селін (Драгович, 68), Цуріков, Харатін (Рибалка, 46), Ленс ( Ярмоленко, 62), Сидорчук (Велозу, 62), Буяльський (Беланда, 62), Калитвинцев (Мякушко, 31; Гусєв, 62), Теодорчик (Хльобас, 46; Кравець, 68). Голи : Теодорчик, 26 (1: 0 ). Гусєв, 70 (2: 0).

Нагадаємо, в першому матчі кияни розгромили дублерів гладбахской "Боруссії" , потім програли "Базелю" , скромно перемогли "Бенфіку" з Анголи і впевнено переграли "Мюнхен-1860" .

У середу підопічні Реброва скромно перемогли один із кращих клубів Азії.