Скандал дня: сліпі судді вивели "Реал" у півфінал Ліги чемпіонів

32.4тЧитати новину російською

Мюнхенська "Баварія" програла мадридському "Реалу" в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів і не змогла вийти в наступний етап змагань. Після поразки на своєму полі 1:2 німці зуміли нав'язати супернику боротьбу, але поступилися через дикі помилки бригади угорського арбітра Віктора Кашшаї.

Гра на "Сантьяго Бернабеу" в столиці Іспанії виправдала всі очікування вболівальників та експертів. Матч видався надзвичайно емоційним і напруженим. Німці з перших хвилин захопили ініціативу, а "галактікос" почали діяти на контратаках.

Німці мали чимало шансів вийти вперед, проте, найреальніший момент відкрити рахунок запороли господарі. "Баварію" виручив Жером Боатенг, який виніс м'яч із лінії воріт після удару суперника.

А ось другий тайм почався невдало для господарів. На 52-й хвилині Роббен вміло підставився під пенальті, який чітко реалізував Роберт Левандовскі. Потім німецький клуб кілька скинув темп, але події останньої 15-хвилинки просто підірвали мозок всім уболівальникам.

Спочатку Роналду зрівняв рахунок у грі, але буквально через хвилину захисники "Реала" начудили, привезли казна-що і дозволили німецькому клубу зрівняти рахунок у дуелі. А далі на авансцену вийшла бригада арбітрів. Перед самим фінальним свисток відомий всім українцям Віктор Кашшаї вигнав лідера напівзахисту "Баварії" Артуро Відаля за найчистіший підкат у центрі поля.

А апофеозом став вирішальний гол Кріштіану Роналду на 105-й хвилині..

Ці два моменти коштували німцям путівки в півфінал. А подальші голи Роналду й Асенсіо фактично вже не мали ніякого значення.

"Реал" - "Баварія" - 4:2

Голи: Роналду, 76, 105, 110, Асенсио, 112 - Левандовскі, 52 (пен), Рамос, 78 (аг)

"Реал": 1. Навас К., 2. Карвахаль, 6. Начо, 12. Марсело, 4. Серхіо Рамос, 8. Кроос, 14. Каземіро, 19. Модріч, 7. Роналду, 9. Бензема, 22. Іско

"Баварія": 1. Нойєр, 5. Хуммельс, 17. Боатенг, 21. Лам, 27. Алаба, 14. Хабі Алонсо, 6. Тьяго Алькантара, 23. Відаль, 10. Роббен, 7. Рібері, 9. Левандовскі

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".