Англійський голкіпер безглуздо осоромився під час матчу

Читати новину російською

Воротар "Ньюкасла" Карл Дарлоу став "зіркою" матчу проти "Норвіча" в 32-му турі Чемпіоншипа - другого за силою футбольного дивізіону в Англії. Британський кіпер "Сорок" допустив епічний ляп, що коштував його команді очок.

Конфуз стався на 17-й хвилині зустрічі за нічийного рахунку 1:1. Дарлоу вибіг далеко за межі штрафного, намагаючись перешкодити форварду господарів Боатенга вийти один на один.

При цьому голкіпер хотів зіграти ефектно, бажаючи вибити м'яч з-під носа у нападника в карколомному стрибку. У плані видовищності Карл не прогадав, а ось із ефективністю у нього не склалося. Воротар безглуздо промазав по м'ячу, дозволивши Боатенгу буквально зайти зі сферою в порожні ворота.

Варто зазначити, що цей гол злегка деморалізував "Ньюкасл" і гості довгий час не могли прийти до тями. У підсумку на 81-й хвилині зусиллями Ласеллес "Сороки" зрівняли рахунок, пішовши від поразки.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Дарлоу влаштував справжній трилер під час матчу з аутсайдером Чемпіоншипа.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".