Вболівальники "наплювали" на "Динамо" під час матчу з "Манчестер Сіті": відеофакт

2,1 т.
Вболівальники 'наплювали' на 'Динамо' під час матчу з 'Манчестер Сіті': відеофакт

Вболівальники київського "Динамо" негарно вчинили під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті". Глядачі "Олімпійського" не захотіли підтримувати команду до кінця гри і почали покидати трибуни ще під час першого тайму.

Інцидент стався на 40-й хвилині зустрічі, коли півзахисник гостей Давид Сілва відправив другий м'яч у ворота Шовковського. У деяких шанувальників "біло-синіх" здали нерви і вони почали покидати свої місця.

Читайте: Леоненко щасливий. Чим запам'яталося "Динамо" в матчі з "Манчестер Сіті"

Варто зазначити, що сотні глядачів так і не повернулися назад після перерви, залишивши на секторах порожні місця.

Читайте: Порошенко з бійцями АТО відвідав матч "Динамо" - "Манчестер Сіті": фотофакт

Нагадаємо, "Динамо" програло "Манчестер Сіті" з рахунком 1:3. Після матчу лідер киян Андрій Ярмоленко визнав провину в поразці, а капітан Олександр Шовковський присоромив команду за погану гру.