Вболівальники "наплювали" на "Динамо" під час матчу з "Манчестер Сіті": відеофакт

147Читати новину російською

Вболівальники київського "Динамо" негарно вчинили під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті". Глядачі "Олімпійського" не захотіли підтримувати команду до кінця гри і почали покидати трибуни ще під час першого тайму.

Інцидент стався на 40-й хвилині зустрічі, коли півзахисник гостей Давид Сілва відправив другий м'яч у ворота Шовковського. У деяких шанувальників "біло-синіх" здали нерви і вони почали покидати свої місця.

Варто зазначити, що сотні глядачів так і не повернулися назад після перерви, залишивши на секторах порожні місця.

Нагадаємо, "Динамо" програло "Манчестер Сіті" з рахунком 1:3. Після матчу лідер киян Андрій Ярмоленко визнав провину в поразці, а капітан Олександр Шовковський присоромив команду за погану гру.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".