Гравець "Манчестер Юнайтед" отримав жахливу травму у Лізі чемпіонів: шокуюче відео

10,1 т.
Гравець 'Манчестер Юнайтед' отримав жахливу травму у Лізі чемпіонів: шокуюче відео

У Нідерландах у матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів між місцевим ПСВ і англійським "Манчестер Юнайтед" стався моторошний епізод. Жахливу травму отримав захисник гостей Люк Шоу. Футболіст збірної Англії в середині першого тайму підключився до атаки своєї команди, але його прохід жорстко перервав мексиканець Ектор Морено. Захисник господарів у підкаті вибив м'яч на кутовий, при цьому в'їхавши в ноги опонентові.

Читайте: "Челсі" позбувся ключового гравця перед матчем з "Динамо"

20-річний Шоу миттєво скорчився від болю і не зміг продовжити гру. Футболіста МЮ винесли з поля на ношах, а вже у перерві став відомий моторошний діагноз - подвійний перелом правої ноги.

За інформацією офіційного сайту "Юнайтед", Шоу був прооперований в одній з клінік Ейндховена, де буде проходити відновлення найближчим часом. Терміни повернення Люка на поле достеменно невідомі.

Читайте: Гравець "Манчестер Юнайтед" уклав трьох футболістів ПСЖ: відео курйозу

Варто відзначити, що англійці сенсаційно програли ПСВ з рахунком 2:1. Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що форвард "Динамо" оговтався від моторошної травми і повертається до Києва.