Футболіст збірної Бразилії підірвав інтернет ударом суперника в стилі кунг-фу: відео фолу

10,3 т.

Півзахисник міланського "Інтера" Феліпе Мело шокував футбольну громадськість під час матчу 17-го туру з римським "Лаціо". Гравець збірної Бразилії зробив грубий фол проти опорника гостей Лукаса Більї.

32-річний Мело ледь не вбив аргентинця наприкінці поєдинку. На 90-й хвилині бразилець брутально влетів у шию опонента ногою, використавши елемент зі східних єдиноборств.

Дивіться: "Грубо граєте? Пішли геть із поля !: безлад від фанатів став хітом інтернету

Удар а-ля кунг-фу буквально підірвав інтернет. Відеоролик із фолом Мело за 15 годин зібрав близько 1,5 мільйона переглядів.

Дивіться: Забив м'яч - втік за пивом: італійський футболіст здивував своїм святкуванням голу: курйозне відео

Варто зазначити, що Феліпе став справжнім антигероєм матчу. За три хвилини до видалення він заробив фатальний пенальті, завдяки якому "Лаціо" здобув перемогу 2:1.

Нагадаємо, нещодавно в Італії знаменитому футболістові ампутували палець.