LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Футболіст збірної Бразилії підірвав інтернет ударом суперника в стилі кунг-фу: відео фолу

5.1тЧитати матеріал російською

Півзахисник міланського "Інтера" Феліпе Мело шокував футбольну громадськість під час матчу 17-го туру з римським "Лаціо". Гравець збірної Бразилії зробив грубий фол проти опорника гостей Лукаса Більї.

32-річний Мело ледь не вбив аргентинця наприкінці поєдинку. На 90-й хвилині бразилець брутально влетів у шию опонента ногою, використавши елемент зі східних єдиноборств.

Удар а-ля кунг-фу буквально підірвав інтернет. Відеоролик із фолом Мело за 15 годин зібрав близько 1,5 мільйона переглядів.

Варто зазначити, що Феліпе став справжнім антигероєм матчу. За три хвилини до видалення він заробив фатальний пенальті, завдяки якому "Лаціо" здобув перемогу 2:1.

Нагадаємо, нещодавно в Італії знаменитому футболістові ампутували палець.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Італії" на сайті "OBOZREVATEL".