Усик з вовчим оскалом виграв дуель поглядів у Брієдіса перед чемпіонським боєм в півфіналі WBSS: опубліковано відео

32,9 т.

Чемпіон світу за версією WBO Олександр Усик і чемпіон WBC Майріс Брієдіс провели спільну прес-конференцію напередодні їхнього бою в 1/2 фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). На ній відбулася традиційна дуель поглядів.

Обидва важкоатлета зійшлися лицем до лиця після бесіди з журналістами. Номінальним переможцем в дуелі поглядів став кримчанин. Усик і Брієдіс дивилися один одному в очі протягом 15 секунд, після чого Майріс відвів погляд. Відразу після цього Олександр, позуючи перед камерами, показав вовчий оскал, вкотре демонструючи свою харизму.

Читайте: "Моя хата скраю - Нічого не знаю": Усик вилив душу про українців

Нагадаємо, напередодні Усик зробив відверте зізнання, розповівши про підготовку до бою з латвійським чемпіоном. Їх зустріч на "Арені Рига" відбудеться 27 січня.

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію бою Усик - Брієдіс. Початок поєдинку о 23:00 за київським часом.