Прийміть участь
екшн-камери Взяти участь

/Новини боксу

Усик з вовчим оскалом виграв дуель поглядів у Брієдіса перед чемпіонським боєм в півфіналі WBSS: опубліковано відео

17.7тЧитати матеріал російською

Чемпіон світу за версією WBO Олександр Усик і чемпіон WBC Майріс Брієдіс провели спільну прес-конференцію напередодні їхнього бою в 1/2 фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). На ній відбулася традиційна дуель поглядів.

Обидва важкоатлета зійшлися лицем до лиця після бесіди з журналістами. Номінальним переможцем в дуелі поглядів став кримчанин. Усик і Брієдіс дивилися один одному в очі протягом 15 секунд, після чого Майріс відвів погляд. Відразу після цього Олександр, позуючи перед камерами, показав вовчий оскал, вкотре демонструючи свою харизму.

Нагадаємо, напередодні Усик зробив відверте зізнання, розповівши про підготовку до бою з латвійським чемпіоном. Їх зустріч на "Арені Рига" відбудеться 27 січня.

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію бою Усик - Брієдіс. Початок поєдинку о 23:00 за київським часом.

Читайте всі новини по темі "Усик - Бріедіс" на сайті "OBOZREVATEL".