Бокс - Україна виграла чемпіонаті Європи з боксу U-18 - новини бокс - Італія | Спорт Обозреватель 28 квітня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Україна виграла чемпіонат Європи з боксу U-18

14тЧитати новину російською

Збірна України з боксу стала переможцем на юніорському чемпіонаті Європи, який пройшов в Розетті-дель-Абруццо (Італія).

За підсумками змагань Україна посіла перше місце в медальному заліку, завоювавши сім нагород, з яких три золоті, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

Богдан Толмачов, до 75 кг

Останню золоту нагороду на континентальній першості в скарбничку нашої команди приніс боксер з Шостки Сумської області 18-річний Максим Галінічев.

Спортсмен переміг в категорії до 56 кг і гарантував собі участь на юнацьких Олімпійських іграх-2018, які пройдуть в жовтні в Буенос-Айресі.

Нагадаємо, що напередодні Україна виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею.