Двоє українців очолили рейтинг найкращих боксерів планети

52,3 т.

Український чемпіон світу у легкій вазі за версіями WBO і WBA Василь Ломаченко за підсумками 2018 року посів перше місце у рейтингу кращих боксерів планети.

Топ-20 боксерів незалежно від вагових категорій опублікував авторитетний портал Boxingtalk.

"Ломаченко після декількох яскравих виступів поспіль не зміг перемогти нокаутом у бою за чемпіонські пояси WBA і WBO. На щастя для шанувальників боксу, "млява" версія Ломи полягала лише в тому, щоб виграти десять раундів і скинути з трону дворазового чемпіона світу. Наступний бій українець проведе 12 квітня. Потенційними противниками є Ентоні Кролла, Мігель Берчельт, Джервонта Девіс і переможець титульного бою Коммi-Чанієв", — повідомляється на сайті порталу.

На другому місці розташувався чемпіон WBO у напівсередній вазі Теренс Кроуфорд (34-0, 25 КО). Третю сходинку посів український абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі Олександр Усик (16-0, 12 КО). Ще один наш співвітчизник — Олександр Гвоздик (16-0, 13 КО) розташувався на 19-й позиції.

Перша десятка рейтингу P4P за версією Boxingtalk:

Читайте: Українець Анатолій Ломаченко визнаний тренером року у США

Як повідомляв OBOZREVATEL, в ніч з 8 на 9 грудня Василь Ломаченко побив Хосе Педрасу в об'єднавчому бою за звання чемпіона світу в легкій вазі за версіями WBO і WBA.

12 грудня Ломаченко очолив грудневий рейтинг авторитетного спортивного журналу Sports Illustrated найкращих боксерів незалежно від вагової категорії.

Олександр Усик у 2018 році став абсолютним чемпіоном світу, розбивши у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) Мурата Гассієва. Пізніше Саша заявив, що одна з головних причин успіху українських боксерів — це "Папаченко".

У листопаді Усик успішно захистив свої титули, відправивши в нокаут британця Тоні Белью.

2 грудня Олександр Гвоздик нокаутував Адоніса Стівенсона і завоював чемпіонський пояс WBC у напівважкій вазі.