футболки з логотипом Obozrevatel Взяти участь

/Новини біатлону

Кращого біатлоніста планети затоптали в мас-старті Кубка світу - опубліковано відео

16.9тЧитати матеріал російською

Чоловічим мас-стартом на 15 км в німецькому місті Рупольдинг продовжився п'ятий етап Кубка світу з біатлону-2019. Єдиний з українців Дмитро Підручний посів передостаннє 29-е місце.

Гонка ознаменувалася неприємним інцидентом для чинного володаря Великого кришталевого глобуса Мартена Фуркада. Лідеру збірної Франції наступили на лижу, через що перед першим вогневим рубежем знаменитий біатлоніст втратив рівновагу і впав.

Відзначимо, що це не завадило Фуркаду зайняти в результаті четверте місце. Перемогу здобув норвежець Йоханнес Тінгнес Бе. Другим прийшов до фінішу Юліан Еберхард (Австрія), третє місце у представника Франції Кантена Фійон Майї.

Як повідомляв OBOZREVATEL, спринтерська гонка 5-го етапу завершилася перемогою Бе, Фуркад зайняв четверте місце.

Раніше в чоловічій естафеті збірна України з біатлону упустила можливість поборотися за медалі. Жіноча збірна України свою естафету завершила на 15-му місці.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!