Дві українки увійшли в топ-5 драматичної гонки Кубка світу з біатлону, закривши всі 20 мішеней

12,6 т.

Українка Юлія Джима драматично втратила бронзову медаль 5-го етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в німецькому Рупольдингу. Киянка стала четвертою в індивідуальній гонці на 15 км.

Джима з бездоганною стрільбою до останнього претендувала на "бронзу", проте в самому кінці гонки канадка Розанна Кроуфорд, що стартувала 96-ю, сенсаційно прийшла до фінішу третьою.

Читайте: "Знаєте, що соромно?" Біатлоністка збірної України красиво поставила на місце "диванних експертів"

Крім Юлії в цій гонці брали участь ще 5 українок. Валя Семеренко стала в підсумковому протоколі 5-ю, Анастасія Меркушина фінішувала 19-ю, Ірина Варвинець виявилася 22-ю, Юлія Журавок приїхала 62-ю, а Олена Підгрушна і зовсім зійшла з дистанції після двох промахів на завершальній стрільбі стоячи.

Переможницею індивідуальної гонки в Рупольдінгу стала італійка Доротея Вірер, а "срібло" завоювала фінська "ракета" Кайса Макарайнен.

Нагадаємо, напередодні в чоловічій індивідуальній гонці легендарний Уле-Ейнар Бьерндален провалив стрілянину і в результаті сенсаційно не зміг пробитися на Олімпіаду-2018.