18 жовтня • оновлено в 22:41

/ Новини біатлону

2-й етап Кубка світу з біатлону: всі результати

29т Читати матеріал російською

В австрійському містечку Хохфільцен зі 13 до 16 грудня 2018 року завершився 2-й етап Кубка світу з біатлону. Він включав в себе три дисципліни: спринт, гонку переслідування і естафету.

Стадіон в Хохфільцені

IBU

Українські любителі біатлону змогли подивитися гонки в прямому ефірі. Трансляцію з Австрії організували телеканали "UA: Перший". і Sport 1.

Також за всіма подробицями змагань в HD-якості можна було стежити на цифровій платформі UA: Бiатлон. Крім того, етап в Хохфільцені показали Eurosport 1/2, "Білорусь 5" і "Матч ТВ".

15:15 естафета, чоловік, 4х7,5 км / ЗВІТ

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 1-му етапі КМ Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.

У класичній змішаній естафеті наша команда в складі Віти Семеренко, Олени Підгрушної, Сергія Семенова та Артема Прими на трасі в Поклюці зайняла дев'ятий рядок з 19 команд.

Крім того, на 1-му етапі Юлія Джима виграла індивідуальну гонку. Завдяки цьому тріумфу наша збірна завоювала лідерство в Кубку націй.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".