Українські біатлоністи невдало виступили у найдраматичній гонці сезону

3.3тЧитати новину російською

Збірна України з біатлону невдало стартувала на 8-му етапу Кубка світу, який проходить у фінському Контіолахті. Наші співвітчизники вкрай слабо виступили у спринтерській гонці, яка стала драматичною у сезоні.

Кращим серед українців став Дмитро Підручний, який посів 26-е місце. Лідер нашої команди відстав від переможця Мартена Фуркада на 1 хвилину і 10 секунд. Сам французький біатлоніст вигриз "золото" у чеха Онджея Моравеця, якого випередив на 6 (!) десятих секунди. Третім став норвежець Еміль-Егле Свендсен.

Крім того, варто виділити і драму латиша Расторгуєвса, який перед другим вогневими кордоном випереджав навіть Фуркада, але промазав по мішені, виконуючи останній постріл.

Зазначимо, що всі п'ятеро українських біатлоністів пробилися у гонку переслідування.

біатлон

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України драматично вирвала медаль у російських біатлоністів на Кубку IBU.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".