Українки "застрелилися" у гонці-сенсації на Кубку світу з біатлону

5.3тЧитати новину російською

Жіноча збірна України з біатлону невдало стартувала на заключному етапі Кубка світу, який проходить в норвезькому Холменколлені.

Кращою з наших у спринтерській гонці стала Юлія Джима, яка показала 13-й результат, відставши від переможниці на 1 хвилину і 15 секунд. А ось інші наші співвітчизниці опинилися за межами четвертого десятка. Підвела українок невдала стрільба.

Тріумфатором гонки стала фінська біатлоністка Марі Лаукканен, яка пройшла 7,5-кілометрову дистанцію за 20,5 хвилин. На 8 секунд від неї відстала француженка Жюстен Бреза, слідом за якою прийшла співвітчизниця Анаіс Бескон.

Зазначимо, що лідер загального заліку німкеня Лаура Дальмаєр стала лише 31-ю, що коштувало їй Малого Кришталевого глобуса.

Як повідомляв "Обозреватель", російські журналісти були шоковані відсутністю п'яних в Хоменколлені.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".