Українець створив сенсацію в спринті на Кубку світу з біатлону

44,0 т.
Сергій Семенов

Лідер збірної України з біатлону Сергій Семенов провів чудову гонку в чоловічому спринті на 9-му етапі Кубка світу в Холменколлені. Наш співвітчизник не зробив жодного промаху і досить сенсаційно став у результаті 5-м.

28-річний уродженець Чернігова показав не тільки ідеальну стрілянину на вогневих рубежах, а й був дуже хороший на трасі. Вийшовши з біатлонного стадіону, Семенов зумів відіграти більше 10 секунд у росіянина Гаранічева. Завдяки блискучому ходу Сергій довгий час перебував у топ-3, поки його не потіснив неперевершений Мартен Фуркад.

Читайте: 9-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій, результати

Варто зазначити, що в спринті брали участь ще чотири українці. Правда, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков та Олександр Жирний не змогли боротися за високі місця. Вони не потрапили навіть у топ-30.

Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бе. Срібна медаль дісталася Мартену Фуркаду, а "бронзу" в останній момент виборов росіянин Антон Шипулін, який випередив австрійця Ландертінгера на 0,2 секунди.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що українки провалили спринт на етапі в Холменколлені.