Знаменита біатлоністка вразила вчинком на фініші: відео моменту

5.6тЧитати новину російською

Лідер загального заліку Кубка світу з біатлону Габріела Соукалова зробила незвичайний вчинок на 7-му етапі в Канаді. Знаменита чеська біатлоністка фінішувала в мас-старті задом наперед. Таким своєрідним чином спортсменка, яка три гонки не могла виграти медаль, відсвяткувала повернення на п'єдестал. "Для мене Кенмор - особливе місце. Тут ми перемогли в естафеті на юніорському чемпіонаті світу (2009), і це причина, по якій я до сих пір займаюся біатлоном", - сказала Габріела Соукалова після бронзового фінішу.

Нагадаємо, що українські біатлоністки не змогли повторити тріумф спринтерської гонки і в масстарті фінішували за межами першої шістки.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".