Кубок світу з біатлону: збірній України влаштували овацію на квітковій церемонії

21.3тЧитати новину російською

Вболівальники влаштували гарячий прийом збірній України з біатлону під час квіткової церемонії після змішаної естафети, який проходив у фінському Контіолахті. Фанати почали скандувати "Молодці! Молодці!" в той час, як наші біатлоністи піднімалися на свою сходинку п'єдесталу.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам ще раз подивитися на цей приємний момент.

Нагадаємо, що в заключних перегонах 8-го етапу Кубка світу з біатлону збірна України в складі Ірини Варвинець, Ольги Абрамової, Сергія Семенова та Дмитра Підручного фінішувала на третьому місці.

Заключний, 9-й етап Кубка світу з біатлону сезону 2016/2017 пройде з 17 по 19 березня в норвезькому Холменколлені.

Нагадаємо, що раніше три українки показали ідеальну стрілянину в спринті. До цього збірна України фінішувала сьомою в одиночній змішаній естафеті.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".