Українка на Кубку світу з біатлону увійшла до топ-15, випередивши знамениту чемпіонку

24,7 т.
Ірина Варвинець

У німецькому Рупольдінгу в межах 5-го етапу Кубку світу з біатлону відбувся жіночий спринт. Кращою з українок стала Юлія Джима, яка фінішувала одинадцятою, випередивши трикратну олімпійську чемпіонку і дружину Уле-Ейнара Бьерндалена, Дарину Домрачеву.

26-річна киянка могла б претендувати і на подіум, якби не прикрі промахи на стрільбищі. Ці неточності відкинули нашу співвітчизницю під час перегонів одразу на кілька позицій.

Анастасія Меркушина стріляла більш точно, але проблеми зі швидкістю привели лише до підсумкового 23-го місця.

Валя Семеренко, яка дебютувала на Кубку світу після тривалої хвороби, фінішувала 30-ю. Олена Підгрушна завершила спринт 41-ю, а Ірина Варвинець - 52-ю.

Переможницею битви стала Кайса Маккарайнен із Фінляндії, яка на 22 секунди випередила чешку Габріелу Клару Закопалову. Третьою завершила перегони німкеня Лаура Далмайер.

ЧИТАЙТЕ: 5-й етап Кубку світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Як повідомляв "Обозреватель", український біатлоніст Віталій Кільчицький захопив коментаторів своєї стріляниною в естафеті на Кубку світу в німецькому Рупольдінгу. Раніше Дмитро Підручний у феноменальних перегонах зробив Короля біатлону.