Українка відіграла одне місце в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

5,1 т.

У суботу, 12 грудня, в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в австрійському Хохфільцені, завершилася жіноча гонка переслідування. Кращим результатом для збірної України стало шосте місце Юлії Джим.

Наша біатлоністка лише на першому вогневому рубежі допустила прикрого промаху. Всі інші стрільби киянка провела бездоганно, показала гідну швидкість і, відігравши два місця, змогла фінішувати в шістці кращих.

Читайте:2-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій, результати

Решта наших спортсменок фінішувала в наступному порядку: 18. Олена Підгрушна (1 + 0 + 2 + 0) +1: 28.9 21. Наталія Бурдига (0 + 0 + 0 + 1) +1: 44.9 24. Ольга Абрамова (1 + 0 + 1 + 3) +1: 51.6 36. Надія Бєлкіна (1 + 0 + 1 + 0) +2: 45.9

А гонку виграла Лаура Далмайер з Німеччини. На другому місці її співвітчизниця Марен Хаммершмідт, "бронза" у чешки Габріела Соукалова.

О 15:30 свою гонку переслідування побіжать чоловіки.

Читайте: Збірна України здивувала в спринті на Кубку світу з біатлону

Нагадаємо, в першій гонці сезону українка змогла потрапити в топ-7 найкращих.