Український біатлоніст зробив гучну сенсацію на Кубку світу

33,4 т.
Артем Прима

Український біатлоніст Артем Прима створив грандіозну сенсацію у спринтерській гонці на 7-му етапі Кубка світу з біатлону, який у ці дні проходить у південнокорейському Пхенчанге. Наш спортсмен зумів увійти у десятку кращих, пройшовши 10-кілометрову дистанцію за 24 хвилини і 18 секунд. До цього українець лише раз під час сезону входив у топ-10 в індивідуальних змаганнях.

Запорукою такого успіху Артема стала феноменальна стрілянина - на обох вогневих рубежах українець побив усі 10 мішеней. За цим показником Прима став одним з лише семи спортсменів, які відпрацювали без промахів. Після стрільби лежачи Прима і зовсім був лідером, проте потім програв ходом.

Зазначимо, що переможцем спринту став австрієць Юліан Ебергард. Другим прийшов Лоуел Бейлі зі США, а "бронзу" взяв кращий біатлоніст світу Мартен Фуркад.

Читайте: Де дивитися 7-й етап Кубка світу з біатлону: розклад і результати

Нагадаємо, напередодні українська біатлоністка Юлія Джима пробилася у квіткову церемонію спринтерської гонки.

Як повідомляв "Обозреватель", українська біатлоністка Ольга Абрамова зробила страшне падіння на Кубку світу в Пхенчхані.