Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку на чемпіонаті світу

1,7 т.

У четвер, 10 березня, на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить у норвезькому Холменколлені, відбулася індивідуальна гонка у чоловіків. Українські спортсмени провалили це змагання, фінішувавши за межами першої двадцятки.

Наші біатлоністи не змогли похвалитися ні точністю, ні швидкістю. Єдиний, хто гідно себе проявив, виявився Віталій Кільчицький. 27-річний уродженець Львівської області закрив всі 20 мішеней і фінішував 25-м, програвши переможцю, французу Мартену Фуркаду, 3 хвилини 35 секунди.

Лідер збірної України Сергій Семенов, який раніше сенсаційно виграв "бронзу" в спринті, провів один із найгірших своїх боїв, з 5 промахами зайнявши підсумкове 55-е місце. Руслан Ткаленко з 2 неточними пострілами завершив гонку 38-м, Олександр Жирний - 40-м.

Сергій Семенов (1 + 2 + 1 + 1) +6: 14.0

Нагадаємо, що раніше команда України посіла четверте місце в змішаній естафеті.

У п'ятницю, 11 березня програма світової першості продовжиться жіночою естафетою. Початок о 16:30.