"Київ-Баскет" продовжив переможну серію: результати Суперліги Паріматч 23 жовтня

8,6 т.
  • У новому баскетбольному сезоні в елітному дивізіоні беруть участь 11 команд

• За підсумками другого ігрового тижня чотири клуби йшли без поразок

'Запоріжжя'

"Черкаські мавпи" не зуміли перервати серію невдач і зазнали домашньої поразки в грі Суперліги Паріматч проти "Запоріжжя".

Господарі підійшли до звітного поєдинку з чотирма поразками в чотирьох поєдинках, а гості, навпаки, виграли всі три стартові матчі.

Після раннього обміну точними влучаннями в першій чверті підопічні Валерія Плеханова пішли у відрив на 7 очок у середині десятихвилинки, а під її кінець "Мавпи" зуміли зменшити відставання до 4 пунктів.

Вирішальним у матчі став початок другої чверті, коли легіонери "Запоріжжя" Джошуа Форчун і Майкл Кеффі допомогли своїй команді знову відірватися від команди з Черкас. Гості видали серію влучних кидків, набравши 13 сухих очок. Це дало їм змогу закінчити першу половину з комфортним рахунком 52:30.

У третій чверті підопічні Плеханова продовжили нарощувати свою перевагу, відірвавшись від суперників ще на десять очок, що допомогло їм спокійно довести справу до розгромної перемоги.

"Черкаські Мавпи""Запоріжжя" 66:98 (18:22, 12:30, 15:25, 21:21)

"Черкаські Мавпи": О.Бондаренко (6), Лакі Джонс (18), Конєв (9), Хаджіфейзовіч (1), Скапінцев (7) – старт; Ткаченко (2 + 5 підбирань), Кобець (14), Дзюба (4), Товкач (2), Сергєєв (3), Нагірний, Токовенко.

"Запоріжжя": Кеффі (18 + 8 передач), Форчун (20 + 6 підбирань), Сизов (12), Мальчевський (11), Маяускас (9) – старт; Титов (8 + 6 передач + 3 перехоплення), Міхєєв (10 + 5 підбирань), Тихонов (7 + 7 підбирань), Морозов (2).

"Прометей" здобув третю перемогу в сезоні

"Миколаїв" і "Прометей" показали неймовірно конкурентний баскетбол у першій половині свого поєдинку Суперліги Паріматч. Максимальний розрив у рахунку впродовж перших 20 хвилин матчу становив всього 7 очок.

Першу чверть упевненіше розпочали господарі, але команда з Кам'янського поступово нарощувала оберти й підбиралася до своїх суперників. У другій десятихвилинці "Прометею" вдалося вперше вийти вперед, "Миколаїв" не здався і зумів повернути собі лідерство за підсумками першої половини – 54:52.

Проблеми господарів почалися в третій чверті, коли один із фаворитів сезону Суперліги видав неймовірний відрізок, перегравши суперників із рахунком 26:4. Перед останньою десятихвилинкою "Прометей" упевнено вів перед у 18 очок.

Клубу з Кам'янського не становило великих труднощів утримати свою перевагу й добути третю перемогу в чемпіонаті. Що стосується "Миколаєва", то команда зазнала вже третьої поразки на старті сезону.

"Миколаїв""Прометей" 89:112 (31:29, 23:23 11:31, 24:29).

"Миколаїв": Хохоник (5 + 4 передачі + 5 втрат), Едж (19), Омоера (19), Конате (16), Кушніров (9 + 5 підборів) – старт; Адедіран (16 + 7 підбирань), Дубоненко (3), Боднар (2), Заплотинська.

"Прометей": Лукашов (16 + 2 блок-шота), Рід (16 + 6 підбирань + 6 передач), Липовий (2), Стефенс (19 + 6 підбирань), Маєрс (20 + 6 підбирань) – старт; Петров (11 + 8 підбирань), Сидоров (8), Луценко (8), Бєліков (7), Антипов (5).

"Дніпро" переміг дебютанта

Дебютант Суперліги Паріматч "Тернопіль" не зумів створити сенсацію в матчі з чинним чемпіоном "Дніпром" і зазнав другої поразки в сезоні.

Фаворити бадьоро почали зустріч і вже в середині першої чверті відірвалися від суперників на 10 очок. Підопічні Дмитра Забірченка не збиралися так просто здаватися та скоротили відставання в рахунку до чотирьох пунктів перед стартом другої десятихвилинки.

Вона почалася за схожим сценарієм, але закінчилася інакше – "Дніпро" знову видав вдалий відрізок, але на цей раз "Тернополю" не вдалося скоротити розрив. Перша половина закінчилася перевагою чемпіонів в 14 очок – 46:32.

Після перерви гості продовжили контролювати гру, не даючи своїм суперникам підібратися ближче, ніж на 12 пунктів. У вирішальній чверті господарі спробували зачепитися за результат, але "Дніпро" впевнено закінчив матч перемогою, яка стала для них третьою в сезоні.

"Тернопіль" – "Дніпро" 70:83 (17:21, 15:25 21:23, 17:14)

"Тернопіль": Боуї (4 + 3 передачі), Кольченко (15 + 3 перехоплення), Кальніченко (7), Агафонов (9 + 6 підборів), Угба (6 + 4 підбирання) – старт; Буренко (10), Головчик (8), Уорд (7 + 8 підбирань), Сандул (1 + 4 підбирання), Тищенко.

"Дніпро": Дугат (11 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Закурдаев (12 + 6 підбирань), Глєбов (12 + 6 підбирань), Тимофієнко (10 + 4 підбирання), Кравцов (7 + 6 підборів + 5 втрат) – старт; Коломойський (5), Шундель (16), Корнієнко (5 + 5 підборів), Бобров (5 + 4 підбирання), Бондарчук, Колдомасов.

"Киев-Баскет" виграв п'ятий матч поспіль

"Київ-Баскет" впевнено розібрався з "Харківськими Соколами" і здобув п'яту перемогу на старті Суперліги Паріматч.

Перші кілька хвилин поєдинку пройшли в рівній боротьбі, після чого столичний клуб серйозно взявся за справу, що дозволило підопічним Айнарса Багатскіса закінчити першу чверть з перевагою в 19 очок. У другій десятихвилинці харків'яни знайшли свою гру, скоротивши відставання в рахунку до 11 пунктів перед великою перервою – 55:44.

Судячи з усього, під час паузи наставник "Київ-Баскета" провів виховну бесіду зі своїми підопічними, які вийшли максимально зарядженими на третю чверть, набравши в ній 35 очок. Перед останньою десятихвилинкою розрив у рахунку становив 25 пунктів, що не дозволяло "Соколам" сподіватися на позитивний для себе результат поєдинку. Харків'яни зуміли виграти останній відрізок матчу, але особливих дивідендів це їм не принесло. Для них ця поразка стала першою в новому сезоні.

"Київ-Баскет" – "Харківські Соколи" 116:94 (35:16, 20:28, 35:21, 26:29)

"Київ-Баскет": Янг (17 + 5 передач), Мішула (18), Близнюк (14 + 8 підбирань + 6 передач), Джейкобсон (13), Коренюк (18 + 9 підбирань) – старт; Мейсі (12 + 6 передач + 4 втрати), Крутоус (7), Павлов (7 + 6 підборів), Ковальов (6 + 4 перехоплення), Тамм (2), Сидорук (2).

"Харківські Соколи": Граф (6 + 4 передачі + 5 втрат), Боггс (12), Місяць (9 + 6 підборів), Тарасенко (18), Денді (15 + 6 підбирань) – старт; Чумаков (21), Шевченко (9), Бояркін (2 + 6 передач), Мусієнко (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в четвер, 22 жовтня, київський "Будівельник" зазнав поразки в матчі з "Одесою"