1 кг кави в зернах Взяти участь

/Баскетбол

"Запоріжжя" драматично обіграло "Миколаїв" в Суперлізі Парі-Матч

Читати матеріал російською

"Запоріжжя" в неймовірному поєдинку на виїзді здолало МБК "Миколаїв" з рахунком 88:79. Гості вирвали перемогу в заключній чверті.

На старті поєдинку команди почали боротися за ініціативу. У підсумку удача посміхнулася господарям, які дуже хотіли порадувати своїх уболівальників в першій після ремонту грі в ПС "Надія". Завдяки дальнім атакам Зотова і приголомшливим діям Давидюка "корабели" зуміли відірватися від запорожців на більш комфортну відстань, проте в другій десятихвилинці розгубили свою перевагу.

Гості завдяки прекрасному ривка 8:1 дуже швидко зрівняли рахунок, а потім взагалі вийшли вперед, правда, божевільна підтримка "Миколаєва" не дозволила господарям відстати від суперника. У підсумку на велику перерву команди йшли з різницею в два очки на користь "Запоріжжя".

"Гойдалки" в матчі продовжилися після 15-хвилинної паузи. Гості дуже впевнено виглядали на майданчику і навіть зуміли зробити свою перевагу двозначною, але дальні атаки "Миколаєва" дуже швидко нівелювали їх гандикап і перед заключною чвертю командам довелося починати все заново.

Остання десятихвилинка стала дуже драматичною для команд, які відчайдушно боролися за перемогу. У підсумку з нервовістю краще впоралися запорожці. Гостям вдалося вийти вперед, тримати суперника на відстані і, як результат, перемогти.

МБК "Миколаїв" – БК "Запоріжжя" 79:88 (29:20, 18:29, 19:17, 13:22)
МБК "Миколаїв": Зотов (19+5 підбирань + 8 передач), Попов (13+6 підбирань), Омоера (11+6 підбирань), Онуфрієв (5), Адедіран (15+7 підбирань +4 втрати) – старт; Давидюк (11+5 підбирань), Хохоник (3), Мусієнко (2), Жуковський, Тонченко, Цикалюк.
БК "Запоріжжя": Холтон (14), Кондраков (8+6 передач), Мироненко (10), Хілл (17+7 підбирань), Преслі (7+5 підбирань) – старт; Трент (15+7 підбирань +2 блок-шота +4 втрати), Шевченко (11+6 підбирань +2 блок-шота), Буц (2), Теряник (2), Овдєєнко (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер Суперліги Парі-матч "Хімік" без проблем розібрався з "Одесою". Поєдинок в Южному завершився з рахунком 92:78.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".