"Запоріжжя" драматично обіграло "Миколаїв" в Суперлізі Парі-Матч

7,2 т.
'Запоріжжя' драматично обіграло 'Миколаїв' в Суперлізі Парі-Матч

"Запоріжжя" в неймовірному поєдинку на виїзді здолало МБК "Миколаїв" з рахунком 88:79. Гості вирвали перемогу в заключній чверті.

На старті поєдинку команди почали боротися за ініціативу. У підсумку удача посміхнулася господарям, які дуже хотіли порадувати своїх уболівальників в першій після ремонту грі в ПС "Надія". Завдяки дальнім атакам Зотова і приголомшливим діям Давидюка "корабели" зуміли відірватися від запорожців на більш комфортну відстань, проте в другій десятихвилинці розгубили свою перевагу.

МБК Миколаїв - Запоріжжя

Читайте: "Київ-Баскет" розгромив "Черкаські Мавпи" в Суперлізі Парі-Матч

Гості завдяки прекрасному ривка 8:1 дуже швидко зрівняли рахунок, а потім взагалі вийшли вперед, правда, божевільна підтримка "Миколаєва" не дозволила господарям відстати від суперника. У підсумку на велику перерву команди йшли з різницею в два очки на користь "Запоріжжя".

"Гойдалки" в матчі продовжилися після 15-хвилинної паузи. Гості дуже впевнено виглядали на майданчику і навіть зуміли зробити свою перевагу двозначною, але дальні атаки "Миколаєва" дуже швидко нівелювали їх гандикап і перед заключною чвертю командам довелося починати все заново.

Остання десятихвилинка стала дуже драматичною для команд, які відчайдушно боролися за перемогу. У підсумку з нервовістю краще впоралися запорожці. Гостям вдалося вийти вперед, тримати суперника на відстані і, як результат, перемогти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер Суперліги Парі-матч "Хімік" без проблем розібрався з "Одесою". Поєдинок в Южному завершився з рахунком 92:78.