/ Баскетбол

Як Україна обіграла Болгарію в відборі Євробаскету-2019: опубліковані яскраві фото

2.6т Читати матеріал російською

Жіноча збірна України з баскетболу розібралася з суперницями з Болгарії на виїзді в матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2019 з рахунком 60:86. Таким чином наші спортсменки поліпшили свої шанси на вихід у фінальну стадію турніру.

Після непереконливо старту українки провели ударну другу десятихвилинку, а потім впевнено контролювали хід подій на паркеті, нарощуючи перевагу. Після перерви наші баскетболістки просто зім'яли суперниць 5:24, а в заключній чверті впевнено довели гру до розгромної перемоги.

OBOZREVATEL пропонує вашій увазі фото найяскравіших моментів в Болгарії.

21 листопада нашу команду чекає вирішальна гра за вихід до фінальної частини Євробаскету-2019 проти лідерів групи - збірної Іспанії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу розібралася з суперницями з Голландії в столичному Палаці спорту.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Євробаскет-2019" на сайті "OBOZREVATEL".