Визначився перший півфіналіст Кубка України з баскетболу

5,5 т.

БК "Одеса" став першим учасником фіналу чотирьох Кубка України. Незважаючи на виїзну поразку від "Миколаєва" з рахунком 94:82, команда з Південної Пальміри виявилася сильнішою в двоматчевому протистоянні завдяки домашній перемозі в 42 бали.

Стартова чверть пройшла з мінімальним домінуванням "корабел", але під кінець одеситам вдалося зібратися і завдяки приголомшливому ривку завершити десятихвилинку з відривом +13.

Після невеликої паузи "Миколаїв" зумів зібратися і практично нівелював перевагу номінальних гостей. До великої перерви "корабели" наблизилися до одеситів на відстань дальньої атаки, а після 15-хвилинної паузи продовжили успішну тенденцію в атаці.

Читайте: "Дніпро" здобув вольову перемогу в останній грі року в Суперлізі Парі-Матч

У заключній чверті "Миколаїв" продовжував упевнено домінувати на майданчику, але "Одеса" в першому матчі 25 грудня забезпечила собі комфортну перевагу і, тримаючи в голові цей результат, контролювала те, що відбувається, не дозволивши господарям відібрати путівку до півфіналу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" взяли реванш у "Київ-Баскета" за нищівну поразку в Суперлізі Парі-Матч на минулих вихідних. Господарі в непростому поєдинку 1/4 фіналу Кубка України перемогли гостей зі столиці з рахунком 109:91.