LTE планшету Взяти участь

/Баскетбол

Камбек віце-чемпіона і розгром у Дніпрі: результати Суперліги Парі-Матч 12 січня

3.7тЧитати матеріал російською

Харківський "Політехнік" ледь не створив гучну сенсацію в черговому турі Суперліги Парі-Матч. Аутсайдер чемпіонату України був близький до того, щоб обіграти южненський "Хімік", проте віце-чемпіон країни зробив неймовірний камбек, вирвавши вольову перемогу - 87:81.

Господарі, що займають останнє місце в турнірній таблиці Суперліги, зі старту поєдинку кинулися з місця в кар'єр. Активний початок харків'ян явно дезорієнтував гостей, в результаті чого "Хімік" пішов на велику перерву з відставанням в 11 очок.

"Політехнік" досить довгий час був попереду, проте в середині четвертої десятихвилинки гості зусиллями свого лідера В'ячеслава Петрова спершу все-таки зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед.

"Політехнік" - "Хімік" 81:87 (32:23, 22:20, 12:18, 15:26)

"Політехнік": Йованович (10 + 7 підбирань + 4 втрати), Козлов (9), Барнс (27 + 5 підбирань), Рочняк (10), Вуйович (17 + 11 підбирань + 4 перехоплення) - старт; Кузнєцов (5), Тарасенко, Колотилов (3)

"Хімік": Колтер (24 + 4 передачі + 4 втрати), Марченко (3), Еріанс (7 + 5 підборів), Павлов (8), Петров (26 + 12 підбирань + 4 передачі + 5 втрат) - старт; Мальчевський (12), Антипов (4), Войналович, Сидоров (3)

А в Дніпрі однойменний клуб впевнено розібрався з одеською БІПою. Господарі домінували на паркеті з першої до останньої хвилини, вигравши всі чотири чверті.

Єдиною інтригою зустрічі були два питання - чи зуміють дніпряни подолати рубіж в 100 очок і скільки очок набере неймовірний Дмитро Глєбов. У підсумку "Дніпро" трохи не дотягнув до "сотки", здобувши розгромну перемогу з рахунком 93:69. А лідер команди зупинився на позначці 29 (!) очок.

"Дніпро" - "БІПА" 93:69 (24:21, 25:21, 25:14, 19:13)

"Дніпро": Мішула (18 + 8 передач), Вільховецький (12), Ревзін (10 + 7 підбирань), Глєбов (29 + 7 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення), Тимофієнко (7 + 8 підбирань + 4 втрати) - старт; Шундель (2), Санон, Шевченко (8 + 5 підбирань), Мироненко (2), Сизов (5 + 4 підбирання)

"БІПА": Артамонов (9 + 5 підбирань + 6 передач), Прокопенко (3), Бєліков (16 + 4 підбирання), Ефіанайі (2), Тихонов (7 + 6 підборів) - старт; Луценко, Кривцов, Тищенко (10), Воєвода, Волчанов, Балабан (4), Ноффле (6 + 4 підбирання)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що чемпіон України "Будівельник" перемогою відкрив новий рік в Суперлізі Парі-Матч.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".