Віце-чемпіон України здобув розгромну перемогу в Суперлізі

7,7 т.
Політехнік Хімік

Южненський "Хімік" здобув розгромну перемогу в черговому турі регулярної першості Суперліги Парі-Матч. Чинний віце-чемпіон України декласував на виїзді харківський "Політехнік" - 88:53.

Підопічні Віталія Степановського жваво почали зустріч, з перших хвилин захопивши ініціативу на паркеті. У другій чверті гості трохи зменшили оберти, однак цього їм вистачило, щоб не дати харків'янам можливості скоротити перевагу.

Читайте: Тренери Суперліги Парі-Матч одноголосно визначили MVP тижня

Після великої перерви "Хімік" продовжив йти у відрив, що вилилося в результаті в розгромну перемогу з різницею в 35 очок.

"Політехнік" - "Хімік" 53:88 (10:27, 13:14 16:27, 14:20)

"Політехнік": Йованович (7), Козлов (6), Рудаков (9), Рочняк (15 + 8 підбирань), Остоджіч (0 + 5 підбирань) - старт; Кузнєцов (3), Чугунов, Колотилов (2), Барнс (5 + 9 підборів + 4 втрати), Вуйович (5 + 6 підбирань)

"Хімік": Колтер (13 + 6 передач), Марченко (6), Еріанс (20), Павлов (10 + 9 підбирань), Петров (6 + 8 підбирань + 5 передач) - старт; Мальчевський (4), Антипов (7 + 10 підборів), Войналович (7 + 5 підборів), Сидоров (15 + 4 перехоплення)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що лідер чемпіона України встановив унікальне досягнення в Суперлізі Парі-Матч.