Українки вийшли до чвертьфіналу молодіжного КС з баскетболу 3х3

6,5 т.

Молодіжна жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла в чвертьфінал Кубка світу, який проходить в китайському Сіані. Команда Володимира Холопова в стартовому матчі ігрового дня здолала індонезіек - 21:9, а в другій зустрічі хоч і поступилася Білорусі - 16:18, але зайняла перше місце в своїй групі.

"Жовто-сині" у складі Олени Бойко, Єлизавети Митіної, Юлії Мусієнко та Вікторії Кондусь в поєдинку проти Індонезії зіткнулися із запеклим опором суперника. З перших секунд періоду команди не давали одна одній піти у відрив.

Читайте: Збірна України — команда дня на КМ U-23 з баскетболу 3х3

В середині гри рахунок на табло довго тримався на позначці 7:7. Українські дівчата зробили ставку на щільну гру в обороні, розбивши індонезійкам їхній фірмовий комбінаційний стиль. Дивно, при цьому матч видався дуже "чистим": на двох команди набрали всього п'ять фолів.

За дві з половиною хвилини до сирени українкам вдався відрив 6:0, що і дозволило їм відсвяткувати перемогу.

А ось зустріч з представницями Білорусі вийшла для "жовто-синіх" нервовою і зім'ятою. Українки за 5,5 хвилин гри набрали лише два очки і поставили під сумнів своє лідерство в групі.

Однак завдяки розкішній грі Вікторії Кондусь нашим дівчатам вдалося зробити вражаючий камбек. Для виходу в чвертьфінал команді Холопова потрібно було набрати мінімум дев'ять очок, що їй і вдалося.

Більш того, українкам вдалося впритул підібратися до суперниць, відстоявши перше місце в квінтеті.

Суперник "жовто-синіх" в плей-офф визначиться в групі D, де виступають Іран, Росія, Малайзія, Андорра і Шрі-Ланка. Сам чвертьфінальний матч за участю українок відбудеться 7 жовтня в 10:55 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чоловіча молодіжна збірна України захопила лідерство після першого ігрового дня Кубку світу з баскетболу 3х3.