Україна попсувала нерви Італії в матчі чемпіонату Європи з баскетболу

14,1 т.

Збірна України з баскетболу зазнала поразки у другому матчі чемпіонату Європи, який проходить із 31 серпня по 17 вересня. У другому турі Євробаскету-2017 "жовто-сині" програли команді Італії - 66:78.

МАТЧІ ЄВРОБАСКЕТУ-2017 МОЖНА ПОБАЧИТИ НА КАНАЛ XSPORT.

Перша чверть пройшла за явного домінування української команди. Точність кидків плюс виграний щит, дозволили нашій команді завершити відрізок із перевагою - 19:16.

У другій чверті Україна продовжувала грати в свою гру, вдало збиваючи темп супернику і не давати рухати м'яч, однак італійці поступово нарощували швидкість, стали щільніше захищатися, змушуючи наших гравців здійснювати невимушені помилки.

Українцям не вистачало моторності і холоднокровності при організації атак, водночас як лідер Італії Марко Белінеллі зловив кураж, оформивши 5 із 7 триочкових кидків.

У другій половині малюнок гри не змінився, баскетболісти України не встигали за опонентами, які раз по раз реалізовували свої можливості.

У четвертій чверті легіонер "Обрадойро" Артем Пустовий спробував повести за собою партнерів, організувавши перелом у грі, але максимум, що вдалося зробити "жовто-синім", це скоротити відставання до 4 пунктів.

Читайте: Організатори Євробаскету осоромилися зі збірною Росії

Україна - Італія - 66:78 (19:16, 14:27, 15:16, 18:19)

2 вересня 2017 року. Тель Авів. "Яд Еліяху Арена"

Україна: Мішула (3), Кольченко (8), Пустозвонов (2), Зайцев (6 + 8 підборів), Кравцов (11) - старт; Лукашов (9 + 6 передач), Отверченко (2), Липовий (4 передачі), Бобров (4), Пустовий (21), Конєв

Італія: Хекетт (6 + 6 підборів + 7 передач), Белінеллі (26), датом (12), Меллі, Кузін (3 + 5 підборів) - старт; Арадорі (13), Філлах (12), билиг (3), А. Чінчіаріні, Абассом, Балді Россі (3), Бернс

Свій наступний поєдинок підопічні Мурзіна проведуть 3 вересня в неділю. Початок о 15:45.

Нагадаємо, що в першому турі українці програли команді Німеччини з рахунком 63:75. Після матчу Євген Мурзін пояснив причину.