Україна - Латвія: все про матч юнацького Євробаскету-2017

10,7 т.

Збірна України з баскетболу (U-18) зіграє 4 серпня свій черговий матч на юнацькому чемпіонаті Європи, який проходить у Словаччині. Суперником "жовто-синіх" у боротьбі за 9-16 місця буде команда Латвії.

ТРАНСЛЯЦІЯ

Українські любителі баскетболу зможуть насолодитися грою підопічних Олександра Ворони в прямій трансляції на офіційному каналі ФІБА на Youtube. Початок зустрічі Україна - Латвія о 14:30.

Читайте: Збірні України з баскетболу увійшли в топ-10 кращих команд планети

ВИСТУП НА ТУРНІРІ

Збірна України вже сьогодні може гарантувати собі прописку в Дивізіоні А, якщо здобуде перемогу в матчі з Латвією.

Латвійці в своєму поєдинку 1/8 фіналу зазнали поразки, поступившись у напруженому поєдинку збірній Греції (65:71). Груповий раунд команда Увіса Хельманіса завершила з позитивним балансом перемог/поразок. Латвійці перемогли Словаччину і Боснію й Герцеговину, а також крупно поступилися французам.

У свою чергу Україна поки що не виграла жодного матчу на цьому Євробаскеті. Наші програли Італії на старті, потім драматично поступилися Іспанії в овертаймі і зазнали поразки в матчі-трилері від Сербії. В 1/8 фіналу збірна України прикро програла Туреччині на останніх секундах зустрічі.

ЛІДЕРИ

Варто відзначити, що грає команда Латвії агресивно і дуже командно: тільки один баскетболіст отримує в середньому менше 10 хвилин за гру, при цьому в атаці лідера в цій команді також немає. Найрезультативнішим є захисник Едгар Каумфаніс, який набирає в середньому в 4 іграх чемпіонату скромні 9,3 очка.

Читайте: Нестримний: 17-річний український баскетболіст захопив мережу неймовірними діями на чемпіонаті Європи - яскраве відео

Що стосується лідера збірної України, то тут усе просто. Іссуфу Санон, який солідно додав у двох останніх матчах, є найкращим у команді за очками, підбиранннями і передачами і, відповідно, є найефективнішим гравцем команди. Якщо збірна України зіграє на такому ж рівні, як проти потужної команди Росії - зокрема вирішальні хвилини гри - то має непогані шанси нарешті здобути першу перемогу на турнірі. Команда Ворони була дуже близька до цього під час останніх трьох матчів, проте все в підсумку, на жаль, програла.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Федерація баскетболу України уклала найважливішу угоду.