Україна драматично поступилася в матчі відбору на КС-2019: фоторепортаж

5,7 т.

Збірна України не зуміла обіграти Чорногорію в передостанньому матчі кваліфікації Кубка світу-2019. Підопічні Євгена Мурзіна програли в столичному Палаці спорту з рахунком 74:76.

Українці дуже впевнено стартували, швидко зробивши різницю в рахунку двозначною. Чорногорці не могли нічого вдіяти з суперником, який відрізав оборону й атаку гостей. Наша збірна фейєрила у нападі, проте після перерви все змінилося. Чорногорці перехопили ініціативу і в заключній десятихвилинці вперше в матчі вийшли вперед. Українці гідно боролися до фінальної сирени, не відпускаючи суперника, і всього секунди не вистачило нашим хлопцям, аби перевести гру в овертайм.

Читайте: "Перестали грати": Мурзін назвав причини поразки України в матчі відбору на КС-2019

OBOZREVATEL пропонує вашій увазі фото найяскравіших моментів у Києві.