двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

Україна драматично поступилася в матчі відбору на КС-2019: фоторепортаж

Збірна України не зуміла обіграти Чорногорію в передостанньому матчі кваліфікації Кубка світу-2019. Підопічні Євгена Мурзіна програли в столичному Палаці спорту з рахунком 74:76.

Українці дуже впевнено стартували, швидко зробивши різницю в рахунку двозначною. Чорногорці не могли нічого вдіяти з суперником, який відрізав оборону й атаку гостей. Наша збірна фейєрила у нападі, проте після перерви все змінилося. Чорногорці перехопили ініціативу і в заключній десятихвилинці вперше в матчі вийшли вперед. Українці гідно боролися до фінальної сирени, не відпускаючи суперника, і всього секунди не вистачило нашим хлопцям, аби перевести гру в овертайм.

OBOZREVATEL пропонує вашій увазі фото найяскравіших моментів у Києві.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан збірної України з баскетболу Аліна Ягупова підписала контракт з "Лос-Анджелес Спаркс", який виступає в жіночій Національній баскетбольній асоціації США.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!