Суперліга Парі-Матч: чемпіон України сенсаційно вилетів в 1/4 фіналу

15,8 т.

Київський "Будівельник" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч програв МБК "Миколаїв" і завершив виступ в елітному баскетбольному першості країни сезону 2017/2018. Зустріч на паркеті Палацу спорту "Надія" завершилася з рахунком 53:50.

МБК Миколаїв - Будівельник

Після сенсаційної поразки в першій грі, матч в гостях для чемпіона України також не був легкою прогулянкою. Обидві команди продемонстрували вперту боротьбу і рахунок кілька разів був рівним.

Кияни програли четверту чверть 13:4, що і стало для підопічних Володимира Коваля фатальним. У столичних баскетболістів не вистачило часу, щоб виправити ситуацію і вони сенсаційно не змогли вийти в півфінал.

МБК "Миколаїв" - "Будівельник" 53:50 (15:17, 16:13, 9:16, 13: 4)

"Миколаїв": Тонченко (5 + 5 підбирань + 5 втрат), Іванов (12), Носков (15 + 4 підбирання), Онуфрієв (13 + 7 підбирань), Кушніров (9 + 9 підбирань) - старт; Мусієнко (3), Анікієнко (2), Попов (2), Жуковський (2), Давидюк, Хохоник.

"Будівельник": Дугат (17 + 6 підбирань), Отверченко (13), Крутоус (4), Місяць (2), Анісімов (6 + 8 підбирань + 5 втрат) - старт; Дроздов (4 + 8 підбирань + 4 перехоплення), Сандул (2 + 5 підбирань), Зотов (2), Вінтоняк.

Рахунок в серії - 2:0.

Читайте: Визначився перший півфіналіст Суперліги Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" у другому чвертьфінальній грі Суперліги Парі-Матч повторно розгромили "Політехнік" і вийшли в 1/2 фіналу - 80:104.

Підопічні Максима Міхельсона не дали суперникам жодного шансу в чудовому стилі провівши всі 40 хвилин ігрового часу.

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи" 80:104 (19:28, 13:27 24:28, 24:21)

"Політехнік": Йованович (15 + 5 підбирань), Савченко (2), Барнс (13), Рочняк (9 + 7 підбирань), Вуйович (17 + 7 підбирань) - старт; Козлов (14 + 4 підбирання + 5 передач), Кузнецов (5), Чугунов (5), Колотилов

"Черкаські Мавпи": Бояркін (3 + 4 передачі), Кольченко (22 + 4 передачі), Ткаченко (9 + 6 підборів), Липовцев (5 + 7 підборів + 4 передачі + 3 перехоплення), Девіс (14 + 12 підбирань + 4 втрати) - старт; Конєв (16), Кобець (18 + 6 підбирань + 4 передачі), русла (3), Скапінцев (4 + 8 підбирань), Беллфілд (10 + 6 підбирань + 5 передач).

Рахунок в серії - 0:2.

Півфінали до трьох перемог однієї з команд стартують 10 квітня. "Черкаські Мавпи" зіграють з МБК "Миколаїв".

Южненський "Хімік" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч був сильнішим за "БІПИ" - 86:96.

Гості, без шансів програвши кілька днів тому в першій зустрічі, з перших хвилин продемонстрували, що налаштовані серйозно.

БІПА - Хімік

Підопічні Олега Юшкіна захопили ініціативу і завдяки точним кидкам лідерів, легко довели свою перевагу в першій чверті до 10 пунктів.

Однак, потім трапився повний провал, який став основоположним в загальному результаті. Атамонов закинув 0 з 6 кидків з гри, а "Одеса" пропустила 34 очка за другу чверть, забивши лише 17.

У четвертій чверті одесити, здавалося, зробили неможливе, рвонувши 16:4, але довести справу до перемоги так і не змогли.

"БІПА" - "Хімік" 86:96 (23:16, 17:34, 23:23 23:23)

"БІПА": Артамонов (9 + 5 підбирань + 7 передач), Ноффле (7 + 6 передач), Ефіанайі (26 + 8 підбирань), Тищенко (6), Блаус (14 + 5 підбирань) - старт; Луценко (10 + 4 підбирання), Кривцов (12 + 6 підбирань), Прокопенко (2).

"Хімік": Колтер (24 + 5 підбирання + 9 передач), Марченко, Еріанс (14 + 6 підбирань), Павлов (13), Антипов (11) - старт; Петров (14 + 10 підбирань + 7 передач + 3 блок-шота), Сидоров (10), Рябчук (8), Мальчевський (2).

"Хімік" зіграє з переможцем пари "Дніпро" - "Запоріжжя-ZOG". Нагадаємо, що днем раніше "Дніпро" здобув важку перемогу в 1/4 фіналу плей-офф Суперліги Парі-Матч.