Страшна травма: відомий баскетболіст впав головою в підлогу після слем-данку - відео не для людей зі слабкими нервами

6.2тЧитати новину російською

Американський атакуючий захисник турецького баскетбольного клубу "Фенербахче" Джеймс Нанноллі отримав жахливу травму в матчі 16-го туру Євроліги проти "Басконії" (79:74). Інцидент стався в кінці третьої чверті.

За 1:46 до кінця періоду господарі перехопили м'яч і втекли в швидку атаку, яку 27-річний Нанноллі завершив ефектним кидком зверху (слем-данком).

Після цього гравець зірвався з кільця, і зробивши кульбіт, приземлився головою в підлогу. Баскетболіст на деякий час втратив свідомість і був терміново доставлений в місцевий госпіталь.

"Джеймс у відносному порядку. Він у свідомості і може говорити, а також ворушить руками і ногами. Точна травма і терміни відновлення будуть відомі після МРТ", - заявив після гри головний тренер "Фенербахче" Желько Обрадович.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український футболіст отримав серйозну травму , подскользнувшісь в душі

Читайте всі новини по темі "Євроліга" на сайті "Обозреватель".