Перемога "Черкаських Мавп": результати Суперліги Парі-Матч 7 листопада

8,8 т.
Перемога 'Черкаських Мавп': результати Суперліги Парі-Матч 7 листопада

У четвер, 7 листопада, в Україні відбулися чергові два поєдинки чемпіонату країни з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч.

"Черкаські Мавпи" завдали поразки в гостьовому матчі "Миколаєву" (68:76), а лідер першості "Прометей" просто знищив "Запоріжжя" (103:77).

Команда Максима Міхельсона сильно провела стартові 30 хвилин поєдинку, сформувавши перевагу настільки комфортну, що потужна спроба камбека від "корабелів" в кінцівці виявилася безрезультатною.

МБК Миколаїв - Черкаські Мавпи 68:76 (16:25 15:19 14:23, 23: 9)

МБК Миколаїв: Зотов (9+4 передачі +4 втрати), Луценко (22+5 підбирань +5 передач +4 втрати), Онуфрієв (12), Приймак (4), Брістол (7+5 підборів) – старт; Адедіран (6), Хохоник (5), Юрченко (3), Мещеряков, Давидюк.

Черкаські Мавпи: Попов (9+5 передач +4 втрати), Руслов (4), Бєліков (3+10 підбирань), Райт (27+8 підбирань), Хаджіфейзовіч (15+4 втрати) – старт; Ейрінгтон (9+6 передач), Ткаченко (5), Сергєєв (4+5 підбирань), Воєвода, Бондаренко, Нагорний.

Другий у сезоні офіційний поєдинок між Запоріжжям і Прометеєм видався куди менш конкурентним, ніж перший. У кінці вересня в Кам'янському команда Валерія Плеханова ще в середині четвертої чверті була в грі, і лише потім пропустила мініривок імені Іллі Сидорова з Джейлоном Міллером, а зараз бронзових призерів минулого чемпіонату вистачило тільки на 15 хвилин – уже до великої перерви господарі "горіли" 14 балів, а в другій половині "титани" без особливих складнощів довели зустріч до розгромної перемоги.

Поразка від Прометея стала для запорізьких баскетболістів п'ятою в шести останніх матчах і третьою поспіль у рідних стінах: підопічні Плеханова перебувають у кризі, і майже тритижнева перерва в календарі явно повинна піти їм на користь. "Титани", в свою чергу, залишаються одноосібними лідерами сезону – а з новою бойовою одиницею в особі Руслана Отверченка, який дебютував під керівництвом Карліса Муйжніекса двома триочковими влучаннями за 11 хвилин (Запоріжжя, для порівняння, п'ять разів забило через дуги за весь матч), повинні стати ще збалансованішим і сильнішим, повідомляє ПБ.

БК Запоріжжя Прометей 77:103 (19:24, 19:28, 17:25, 22:26)

БК Запоріжжя: Сталлворт (4), Рендольф (15+5 перехоплень), Міхєєв (2), Шевченко (5), Сіммонс (15+10 підборів) – старт; Кожем'якін (15+3 перехоплення), Липовцев (11+7 підбирань), Німцеві (5), Буц (3), Титов (2).

Головний тренер: Валерій Плеханов.

Прометей: Лукашов (19+5 передач), Трент (12+5 передач), Мальчевський (18+3 блок-шоти), Конате (21), Майерс (5+7 підбирань +5 передач +2 блок-шоти +5 втрат ) – старт; Міллер (12+8 підбирань +2 блок-шота), Отверченко (6), Антипов (5+5 підбирань), Сидоров (5+5 передач), Кривцов, Унгурян, Місяць.

Читайте: "Дніпро" втратив перемогу в Кубку Європи ФІБА

Як повідомляв OBOZREVATEL, 3 листопада Київ-Баскет легко розібрався з гостями із Запоріжжя – 110:73.