22 січня • оновлено в 00:29

/ Баскетбол

Неймовірні гойдалки в Харкові: результати Суперліги Парі-Матч 13 грудня

Читати матеріал російською

Новачок Суперліги Парі-Матч "Харківські Соколи" не зможе здобути другу перемогу в регулярному чемпіонаті.

На своєму майданчику підопічні Євгена Мурзіна в абсолютно приголомшливому матчі поступилися на своєму майданчику "Миколаєву" – 98:100.

Команди подарували глядачам результативний та яскравий баскетбол. Гості досить упевнено розпочали ігри, здавалося, довівши статус фаворита: до першої перерви "Миколаїв" прийшов із перевагою в 11 очок.

Харківські Соколи – Миколаїв

ФБУ

Однак у другій чверті господарі паркету показали просто неймовірну результативність. "Соколи" реалізували за 10 ігрових хвилин сім триочкових кидків – 55:53.

Після великої перерви миколаївцям знову вдалося піти у відрив, але господарям знову вдалося скоротити відставання до одного пункту.

Вирішальна десятихвилинка розпочалася з ривка харків'ян 5:0, на який уже команда Віталія Чернія відповіла своїми 5:10. Тут же господарі забили десять очок поспіль, однак на останній хвилині розгубили перевагу і програли поєдинок.

"Харківські Соколи" - МБК "Миколаїв" 98:100 (22:31 33:22, 23:26, 20:21)
"Соколи":
Бояркіна (3+5 передач), Джамар (19+4 підбирання), Джексон (25+5 підбирань), Мусієнко (17+5 підбирань), Тихонов - старт; Козлов (4), Шаповалов, Бернетт (12+4 передачі), Тарасенко (10), Тищенко (8).
"Миколаїв": Зотов (12+6 передач), Пітерсон (39+5 підбирань +4 передачі +3 перехоплення), Луценко (17+4 підбирання), Онуфрієв (11), Брістол (8+5 підбирань) - старт; Хохоник, Давидюк (3), Приймак (6+6 підбирань), Адедіран (4), Мещеряков, Юрченко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" із перемоги стартував на другому етапі Кубка Європи ФІБА.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".