Перемога "Мавп" і камбек "Хіміка": результати Суперліги Паріматч 15 січня

Суперліга Паріматч

"Черкаські Мавпи" здобули несподівану перемогу над "Одесою" в черговому матчі Суперліги Паріматч.

Команда Максима Міхельсона була сильнішою за суперника на своєму майданчику – 71:62.

Суперникам не вдалося потішити вболівальників результативною грою. Старт поєдинку залишився за гостями, але "Мавпи" дуже швидко зуміли нівелювати перевагу суперника і вийти вперед у рахунку. Однак перша чверть залишилася все ж за одеситами – 16:17.

Міхельсону вдалося достукатися до своїх підопічних, які до великої перерви прийшли лідерами, маючи в активі три пункти переваги.

Вирішальним став третій період, у якому "Мавпи" пішли у відрив на 10 очок. Відмінно себе проявив центровий господарів Дмитро Скапінцев, який у підсумку забив 22 очки. Але одесити буквально за 2,5 хвилини зрівняли рахунок.

Такий камбек привів до неймовірно напруженої кінцівки, в якій більш вдалими були господарі. Вони все ж змогли дотиснути оппонента и оформити третю звитягу в сезоні.

"Мавпи" та "Одеса" влаштували зарубу.

"Черкаські Мавпи" – "Одеса" – 71:62 (16:17, 12:8, 22:24, 21:13)

В іншому матчі ігрового дня справжню зарубу влаштували "Миколаїв" і южненський "Хімік".

Незважаючи на статус явного аутсайдера, "корабели" дали справжній бій команді Віталія Степановського, який заразився коронавірусом, але все ж поступилися на своєму майданчику – 78:86.

Перша половина гри перетворилася на гойдалки. "Миколаїв" не відпускав гостей у відрив. Господарі запропонували опоненту дуже активний захист, що стало повною несподіванкою для "хіміків", які прийшли до великої перерви з перевагою лише в одне очко.

А ось третій період завершився для фаворита повним фіаско. Южненці забили всього 13 очок, пропустивши у свою корзину 27. Гості кинулися відіграватися, що їм вдалося вже до середини вирішальної чверті. Кінцівка видалася неймовірно емоційною та нервовою. У підсумку перемогу забрав "Хімік".

МБК "Миколаїв" – БК "Хімік" – 78:86 (19:20, 20:20, 27:14, 12:32)

"Дніпро" виграв у Харкові.

Зі свого боку один із фаворитів сезону "Дніпро", хоч і зіткнувся з деякими проблемами в матчі з "Харківськими Соколами", все ж здобув перемогу в гостях.

Підопічні Дениса Журавльова, впевнено розпочавши зустріч, у другій чверті дозволили супернику навіть вийти вперед. Але у третьому періоді "синьо-біло-блакитні", забивши 34 очки, забезпечили собі два залікові пункти в турнірну таблицю – 86:91.

"Харківські Соколи" – "Дніпро" – 86:91 (18:25, 24:23, 22:34, 22:9)