14 жовтня • оновлено в 08:02

/ Баскетбол

"Київ-Баскет" здобув історичну перемогу в Лізі чемпіонів і вийшов до наступного кола

12.3т Читати матеріал російською

Столичний "Київ-Баскет" в ефектному стилі переграв австрійський "Капфенберг" в матчі-відповіді першого кваліфікації Ліги чемпіонів і пробився до наступного етапу.

Команда Айнарса Багатскіса, яка вперше проводила зустріч турніру на паркеті столичного Палацу спорту, була сильнішою за суперника – 73:63. Цей успіх став першим для киян у ЛЧ.

Після нічийного результату в Австрії команди продовжили йти ніздря в ніздрю і в столиці України. Киянам вдався стартовий ривок 6:0, проте ця перевага швидко розтанула.

Суперники дуже здорово діяли у захисті, не даваючи один одному забивати прості м'ячі. На велику перерву українці й австрійці пішли з двоочковою перевагою гостей.

Вирішальним для результату зустрічі і всього протистояння став феноменальний ривок нашої команди в кінцівці третьої чверті 10:0. У ці хвилини свої лідерські якості проявили Петров і Отверченко.

Маючи 15 пунктів переваги перед заключною чвертю, господарі впевнено довели гру до підсумкової перемоги. Суперником українців у другій кваліфікації турніру буде "Сан-Пабло Бургос" з Іспанії. Перша зустріч відбудеться вже 26 вересня в Києві.

"Київ-Баскет" (Україна) – "Капфенберг Буллс" (Австрія) – 73:63 (14:14 16:18, 27:10, 16:21)
"Київ-Баскет":
Шеферд (17+7 передач +3 перехоплення), Едвін (12+5 підбирань +5 передач), Пустозвонов (11+5 підбирань), К. Хілл (10+5 підбирань), Сандул (2+2 блок-шоти – 4 втрати) – старт; Мусієнко, Крутоус (15), Петров (4+3 блок-шоти), О. Джексон (2+6 підбирань), Отверченко
"Капфенберг Буллс": Вуйошевіч (24+5 підбирань +4 передачі –4 втрати), Шріттвізер (3), Джеремі Джонс (12+7 підбирань +6 перехоплень +3 блок-шоти), Мошик, Брекстон (6+5 підбирань) – старт; Гамбс (4), Хан (2–4 втрати), Сарл (12+5 підбирань +4 передачі)
Перший матч – 66:66

Як повідомляв OBOZREVATEL. Федерація баскетболу України назвала склад учасників і регламент нового сезону Суперліги Парі-Матч.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "баскетбольна Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".