"Київ-Баскет" здобув історичну перемогу в Лізі чемпіонів і вийшов до наступного кола

23,8 т.
'Київ-Баскет' здобув історичну перемогу в Лізі чемпіонів і вийшов до наступного кола

Столичний "Київ-Баскет" в ефектному стилі переграв австрійський "Капфенберг" в матчі-відповіді першого кваліфікації Ліги чемпіонів і пробився до наступного етапу.

Команда Айнарса Багатскіса, яка вперше проводила зустріч турніру на паркеті столичного Палацу спорту, була сильнішою за суперника – 73:63. Цей успіх став першим для киян у ЛЧ.

Київ-Баскет – Капфенберг

Після нічийного результату в Австрії команди продовжили йти ніздря в ніздрю і в столиці України. Киянам вдався стартовий ривок 6:0, проте ця перевага швидко розтанула.

Читайте: Тренер "Київ-Баскета" розповів про значимість українців

Суперники дуже здорово діяли у захисті, не даваючи один одному забивати прості м'ячі. На велику перерву українці й австрійці пішли з двоочковою перевагою гостей.

Вирішальним для результату зустрічі і всього протистояння став феноменальний ривок нашої команди в кінцівці третьої чверті 10:0. У ці хвилини свої лідерські якості проявили Петров і Отверченко.

Маючи 15 пунктів переваги перед заключною чвертю, господарі впевнено довели гру до підсумкової перемоги. Суперником українців у другій кваліфікації турніру буде "Сан-Пабло Бургос" з Іспанії. Перша зустріч відбудеться вже 26 вересня в Києві.

Як повідомляв OBOZREVATEL. Федерація баскетболу України назвала склад учасників і регламент нового сезону Суперліги Парі-Матч.