двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Баскетбол

"Хімік" упевнено розібрався "Одесою" в Суперлізі Парі-Матч

Лідер Суперліги Парі-матч "Хімік" знищив "Одесу". Поєдинок у Южному завершився з рахунком 92:78.

Підопічні Віталія Степанівського були рішуче налаштовані на успіх, що без проблем продемонстрували з перших хвилин. Команда грамотно діяла в обороні, завершуючи практично всі свої атаки точними кидками. Вже до кінця першої десятихвилинки господарі випереджали опонента на 19 очок, продовжуючи куражитися в наступній чверті.

Зрідка одесити включалися в боротьбу і намагалися скоротити величезну перевагу, однак у цьому не досягли успіху. А "Хімік" остаточно спіймав свою гру і на велику перерву йшов з різницею +23.

Хімік - Одеса

ФБУ

За 15 хвилин наставнику одеситів Олегу Юшкіну не вдалося налаштувати свою команду. Гості так і не зуміли повернути інтригу в протистояння і нав'язати боротьбу бронзовому призеру чемпіонату України. "Одеса" безсило віддала ініціативу супернику, який продовжував нарощувати свою перевагу. Перед заключною десятихвилинкою різниця між командами була катастрофічною – 26 очок на користь "Хіміка".

У підсумку четверта чверть стала лише формальністю. Навіть одеські вболівальники, які приїхали в Южний підтримати свою команду, перестали вірити в успіх, покинувши трибуни. Господарі, в голові святкуючи свою перемогу, розслабилися і дозволили супернику скоротити відставання, проте різниця в рахунку була занадто великою, щоб дозволити "Одесі" розраховувати на вдалий результат протистояння.

"Хімік" - БК "Одеса" 92:78 (30:11, 23:19, 29:26, 10:22)
"Хімік": Едвін (6), Рябчук (13+4 підбирання +4 передачі), Войналович (5), Павлов (22+6 підбирань), Джонс (22+6 підбирань) - старт; Антипов (11+7 підбирань), Марченко (3), Рахімшаіков, Козак, Сидоров (10+5 передач).
"Одеса": Вітолс (13+6 передач +5 втрат), Пустозвонов (11), Бєліков (26+5 підбирань + 4 передачі), Хелманіс (9), Шеляковс (4+4 підбирання) - старт; Новіков (4), Скрипець, Балабан, Щепкін (11), Ткачук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" розібрався з "Черкаськими Мавпами" в Суперлізі Парі-Матч. Столичні гості без проблем здолали суперника з рахунком 87:96.