"Хімік" у розкішній грі обіграв "Дніпро" в Суперлізі Парі-Матч

8,7 т.
'Хімік' у розкішній грі обіграв 'Дніпро' в Суперлізі Парі-Матч

Южненський "Хімік" і "Дніпро" влаштували справжнє шоу в третьому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч. Команди порадували глядачів шедевральний і результативним баскетболом, а перемога у грі дісталася "хімікам" - 99:81.

Щоб подивитися відеоогляд матчу, проскрольте нижче.

Команди почали матч без розкачки, відповідаючи одне одному результативними атаками. "Хіміку" після двох виїзних поразок на власному паркеті не залишалося нічого, окрім як атакувати. Южненці вирішили позмагатися із суперником в умінні бити здалеку, а також нав'язали дуже інтенсивну гру. Саме завдяки цьому обидві команди до великої перерви набрали по 52 очки.

Читайте: Баскетболіст збірної України отримав престижну нагороду в США: фотофакт

У третій 10-хвилинці господарям майданчика вдався ривок в сім пунктів. Причому "хіміки" начисто переграли суперника в другій половині чверті. На початку вирішальної чверті южненці нокаутували суперника суперривком 11:0 і отримали комфортну фору.

Господарям вдавалися абсолютно нереальні попадання. Баскетболісти "Хіміка", піймавши кураж, досить спокійно довели матч до підсумкової перемоги.

Таким чином, рахунок у серії до трьох перемог став 2:1 на користь дніпрян. Наступну зустріч команди проведуть 18 квітня в Южному.

"Хімік" - "Дніпро" - 99:81 (22:29, 30:23, 24:17, 23:12)

"Хімік": Колтер (17), Рябчук (5 + 4 підбирання + 4 передачі), Еріанс (9 + 4 передачі), Мальчевський (8 + 6 підборів) Петров (15 + 8 підбирань) - старт; Антипов, Павлов (14 + 5 підбору), Марченко (12), Сидоров (15 + 5 передач).

Головний тренер: Віталій Степановський

"Дніпро": Мішула, Вільховецький (9), Ревзін (12), Глєбов (14), Тимофієнко (18) - старт; Загреба (2), Шундель (7 + 4 підбирання + 4 передачі), Закурдаев (10), Шевченко (5 + 4 підбирання), Мироненко, Сизов (2 + 7 підборів).

Головний тренер: Денис Журавльов

Як повідомляв "Обозреватель", першим фіналістом Суперліги Парі-Матч стали "Черкаські Мавпи".