/ Баскетбол

Триллер в Южному: результати Суперліги Парі-Матч 28.02.2019

3.1т Читати матеріал російською

Харківський "Політехнік" вирвав перемогу в непростій грі Суперліги Парі-Матч проти "Хіміка". Матч в ФСК "Олімп" завершився з рахунком 87:92.

Неймовірний поєдинок видали команди в 15-му турі чемпіонату України. Суперники тримали вболівальників у напрузі протягом усього поєдинку. "Хімік" на правах господаря і лідера турнірної таблиці контролював хід зустрічі, проте харків'яни не дозволяли супернику нарощувати перевагу. "Політехнік" буквально дихав у спину южненцям і навіть кілька разів виходив вперед.

Хімік - Політехнік

ФБУ

Приголомшливо увійшов у гру гравець гостей Кромер, якому не було рівних в атаці. Його результативні дії в нападі дозволили харків'янам завершити першу половину зустрічі в статусі лідера, щоправда вони випереджали суперника всього на один бал.

Після перерви в непоступливій боротьбі лідерство захопили гості з Харкова. "Політехнік" несподівано вийшов вперед, відриваючись від суперника в заключній десятихвилинці. Однак "Хімік", який славиться своєю чудовою грою в кінцівці матчу, повернув інтригу в протистояння, максимально наблизившись до суперника.

Обидві команди зробили ставку на атаки з-за дуги і дуже в цьому досягли успіху. У підсумку за три хвилини до кінця зустрічі рахунок матчу був рівним. Проте "Політехнік", який був рішуче налаштований на перемогу, знову вийшов вперед. Харків'янам у непростій кінцівці вдалося зберегти невелику перевагу, щоб тріумфувати в Южному.

"Хімік" – "Політехнік" 87:92 (24:21, 20:24, 22:25 21:22)
"Хімік": Едвін (9+7 підбирань +6 передач +2 блок-шота), Рябчук (12+5 передач), Войналович (8), Джонс (16+7 підбирань +7 передач), Павлов (12+6 підбирань) – старт; Антипов (14), Марченко (12), Сидоров (4+4 передачі).
"Політехнік": Девіс (27), Козлов (10), Кромер (21+9 передач), Грем (19+13 підбирань +3 перехоплення +2 блок-шота), Завадський (13+8 підбирань) – старт; Рочняк (2), Кузнецов, Чугунов.

У паралельному поєдинку "Дніпро" розібрався з "Одесою". Віце-чемпіон України здолав суперника 59:72.

Одесити приголомшливо стартували в поєдинку, швидко відірвавшись від суперника. Однак "Дніпро", не дозволивши господарям зробити різницю в рахунку двозначною, включився в боротьбу і відіграв відставання. Підопічні Дениса Журавльова значно додали в атаці і до кінцівки першої чверті вже вели в рахунку, продовжуючи контролювати гру на майданчику в другій десятихвилинці.

У кінцівці першої половини зустрічі дніпряни забезпечили собі комфортну різницю в 13 очок, однак після перерви господарі істотно додали. Завдяки неймовірному ривку 18:8 "Одеса" наблизилася до суперника на відстань далекої атаки, повернувши інтригу в протистояння.

Проте, "Дніпро" продовжував вести в рахунку, не дозволяючи супернику заволодіти перевагою. Віце-чемпіони України домінували на майданчику і в результаті не дозволили супернику відібрати у них перемогу.

БК "Одеса" – "Дніпро" 59:72 (11:16 11:19, 22:15 15:22)
БК "Одеса": Ткачук (4+7 підбирань +5 передач), Мартін (5+5 підбирань), Пустозвонов (10+6 підбирань), Хелманіс (9+8 підбирань), Шеляковс (3) – старт; Щепкін (18), Новіков (10), Скрипець, Балабан.
"Дніпро": Мішула (9+6 підбирань), Шундель (4), Закурдаєв (13+5 підбирань), Тимофієнко (12), Кушніров (6) – старт; Глєбов (8+8 підбирань +6 передач), Ревзін (8), Натяжко (7+5 підбирань), Сизов (3+6 підбирань), Фесенко (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, завершилася кваліфікація Кубка світу з баскетболу-2019, за підсумками якої стали відомі 32 команди-учасниці турніру. Мундіаль пройде в Китаї з 31 серпня по 15 вересня.

Збірна України не зуміла кваліфікуватися на Кубок світу, програвши вирішальні поєдинки Чорногорії і Словенії.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".