"Хімік" драматично переміг в "бронзовому" фіналі ЧУ Суперліги Парі-Матч

2.9тЧитати новину російською

Баскетбольний клуб "Хімік" драматично виграв у другому матчі "бронзової" серії до трьох перемог чемпіонату України в Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Віталія Степанівської будинку в Південному лише в додатковий час обіграли МБК "Миколаїв" - 100:92.

Після впевненої перемоги в першому поєдинку "корабели" були мотивовані взяти реванш у другому. Гості перебудували захист, щільно заграли під щитами і до середини другого тайму грамотно вели гру, лідируючи в рахунку.

Але потім наставник южненців узяв тайм-аут і зміг переломити хід матчу. "Хімік" вийшов вперед і тримався в лідерах до останньої хвилини матчу, коли гравці з Миколаєва неймовірний зусиллям змогли перевести гру в овертайм.

На більше сил у баскетболістів Володимира Поляха не вистачило. Віце-чемпіон України чудово провели додаткову п'ятихвилинку, довівши зустріч до перемоги.

Третій матч серії за третє місце пройде в Миколаєві 28 квітня. Початок о 16:00.

"Хімік" - МБК "Миколаїв" - 100:92 ОТ (19:22, 22:18, 24:20 18:23 17:9)

Хімік: Петров 18 + 14 підбирань, Павлов 11 + 4 підбирання, Сидоров 21 +5 підборів, Аріанс 10 + 5 передач, Колтер 14 + 7 передач, Мальчевській 22 + 5 підбирань
Миколаїв: Носков 8 + 6 підборів, Тонченко 8 + 6 передач, Онуфрієв 21, Кушніров 20 + 8 підбирань; Давидюк 8 + 6 підборів, Хохоник 10, Попов 13 + 9 передач
Рахунок в серії - 2:0

Нагадаємо, що раніше "Черкаські Мавпи" обіграли "Дніпро" в першому матчі фінальної серії.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".