/ Баскетбол

Дуель за лідерство: результати Суперліги Парі-Матч 2 березня

4.5т Читати матеріал російською

"Дніпро" в неймовірному поєдинку проти лідера Суперліги Парі-Матч "Хіміка" зумів утримати перемогу. Поєдинок на ФСК "Олімп" завершився з рахунком 75:76.

Справжній трилер видали дві висококласні команди, які борються за першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату України. Суперники з перших хвилин включилися на повну потужність. У підсумку гостям вдалося відірватися від суперника з перевагою +8, проте "Хімік" дуже швидко нівелював своє відставання.

Хімік - Дніпро

ФБУ

Та до великої перерви дніпряни знову заволоділи ініціативою і, контролюючи те, що відбувається на майданчику, пішли на 15-хвилинний відпочинок, випереджаючи суперника на 5 балів.

На початку другої половини зустрічі "Хіміку" вдався приголомшливий ривок 9:0, який вивів вперед команду з Южного. При цьому господарі відірвалися від суперника з максимальною різницею для команди в поєдинку +5. Однак приголомшливі дії "Дніпра" в нападі дозволили команді швидко скоротити відставання і навіть вийти вперед. Провали в обороні "Хіміка" забезпечили супернику гандикап у 7 очок.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. Перевага дніпрян була дуже хиткою, особливо з урахуванням фантастичної гри южненців, які часто вигравали ключові протистояння завдяки впевненій грі на останніх хвилинах. "Хімік" традиційно продемонстрував характер і, скориставшись помилками суперника в атаці, скоротив відставання. За хвилину до фінальної сирени господарі відставали лише на один бал, тримаючи інтригу в драматичному поєдинку. Незважаючи на те, що одна результативна атака відділяла южненців від перемоги, "Дніпро" зумів встояти і з мінімальною перевагою тріумфувати в поєдинку.

"Хімік" - "Дніпро" 75:76 (19:23, 21:22, 16:18, 19:13)
"Хімік": Едвін (14+7 підбирань +4 передачі +3 перехоплення), Рябчук (5), Войналович, Павлов (28+10 підбирань), Джонс (12+9 підбирань) - старт; Антипов, Марченко (8), Сидоров (8).
"Дніпро": Мішула (10+6 передач), Закурдаєв (10+6 підбирань), Шундель (11), Тимофієнко (14), Кушніров (2) - старт; Ревзін (8+4 передачі), Кожем'якін, Натяжко (3+6 підбирань), Глєбов (2+4 підбирання), Сизов (2+4 підбирання), Фесенко (14+9 підбирань).

Не менше боротьби та інтриги було в другому поєдинку Суперліги Парі-Матч, де "Одеса" приймала "Політехнік". Господарям в неймовірному протистоянні вдалося здобути перемогу з рахунком 82:76.

Одесити відмінно підготувалися до гри і розібрали суперника. З перших хвилин "Політехнік" не міг впоратися з габаритною атакою команди Олега Юшкіна, але в підсумку харків'янам вдалося зібратися і вирівняти гру.

Одесити володіли невеликою перевагою впродовж усієї гри, лише зрідка дозволяючи супернику виходити вперед. Харків'яни відпускали господарів не більше, ніж на шість очок, зрідка повертаючи собі лідерство у зустрічі. Рівна гра відбивалася на рахунку зустрічі: команди по черзі вели в рахунку, але найчастіше суперників підводила точність. Одесити і харків'яни, не бажаючи поступатися супернику, не могли забезпечити собі пристойний гандикап, вирішивши визначити переможця в заключній десятихвилинці.

Справжні гойдалки почалися в кінцівці зустрічі. Ціна помилки стала занадто великою, але команди обережнішими не стали. За чотири хвилини до фінальної сирени "Одеса" вперше в матчі зробила різницю +9, забезпечивши собі непоганий заділ на перемогу.

"Політехнік" бився до кінця, зумівши скоротити перевагу, однак вийти в лідери так і не зумів.

БК "Одеса" - "Політехнік" 82:76 (24:21, 18:18, 17:21, 23:16)
БК "Одеса": Ткачук (6), Щепкін (22+5 передач), Бєліков (13+6 передач +4 перехоплення), Хелманіс (5+8 підбирань), Шеляковс (7+6 підбирань) - старт; Новиков (6), Скрипець (1), Пустозвонов (15+5 підбирань), Мартін (7).
"Політехнік": Девіс (15+4 передачі +3 перехоплення), Козлов (7), Кромер (22), Рочняк (8+7 підбирань), Завадський (20+8 підбирань) - старт; Кузнецов, Чугунов, Колотилов, Грем (4+6 передач).

Як повідомляв OBOZREVATEL, харківський "Політехнік" вирвав перемогу в непростій грі Суперліги Парі-Матч проти "Хіміка". Матч в ФСК "Олімп" завершився з рахунком 87:92.