"Дніпро" здобув важку перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч

9,4 т.
'Дніпро' здобув важку перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" стартував з важкої перемоги в плей-офф Суперліги Парі-Матч . Команда Дениса Журавльова в першому поєдинку 1/4 фінала обіграла вдома "Запоріжжя" - 85:82.

Господарі бадьоро почали зустріч, діючи на куражі. Запорожці не змогли впоратися зі стартовим натиском дніпрян. Вони прийшли в себе незадовго до великої перерви, зумівши скоротити різницю в рахунку - команди пішли відпочивати лише з 5-очковим перевагою "Дніпра".

Читайте: Гравець "Черкаських Мавп" встановив два рекорди Суперліги Парі-Матч

Третю чверть дніпряни почали вкрай активно, проте потім явно розслабилися. Господарі часто грішили неточними кидками як із середньою, так і з дальньої дистанції. При цьому підопічні Журавльова розхлябано діяли в обороні, дозволяючи супернику вільно проходити під своє кільце.

Заключна десятихвилинка розпочалася з блискавичних атак дніпрян. Буквально за 40 секунд вони зробили ривок 6:2, змусивши тренера "Запоріжжя" Валерія Плеханова взяти тайм-аут.

Надалі гра вирівнялася - обидві команди демонстрували відкритий баскетбол, при цьому обопільно допускаючи багато помилок в обороні.

Як повідомляв "Обозреватель" плей-офф Суперліги Парі-Матч стартував з сенсаційної поразки "Будівельника", а також розгромної перемоги "Черкаських Мавп".