"Дніпро" здобув важку перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч

4.2тЧитать новость на русском

Баскетбольний клуб "Дніпро" стартував з важкої перемоги в плей-офф Суперліги Парі-Матч . Команда Дениса Журавльова в першому поєдинку 1/4 фінала обіграла вдома "Запоріжжя" - 85:82.

Господарі бадьоро почали зустріч, діючи на куражі. Запорожці не змогли впоратися зі стартовим натиском дніпрян. Вони прийшли в себе незадовго до великої перерви, зумівши скоротити різницю в рахунку - команди пішли відпочивати лише з 5-очковим перевагою "Дніпра".

Третю чверть дніпряни почали вкрай активно, проте потім явно розслабилися. Господарі часто грішили неточними кидками як із середньою, так і з дальньої дистанції. При цьому підопічні Журавльова розхлябано діяли в обороні, дозволяючи супернику вільно проходити під своє кільце.

Заключна десятихвилинка розпочалася з блискавичних атак дніпрян. Буквально за 40 секунд вони зробили ривок 6:2, змусивши тренера "Запоріжжя" Валерія Плеханова взяти тайм-аут.

Надалі гра вирівнялася - обидві команди демонстрували відкритий баскетбол, при цьому обопільно допускаючи багато помилок в обороні.

Чвертьфінал, матч №1

"Дніпро" — "Запоріжжя" 85:82 (21:13, 22:25, 18:20, 24:24)

"Дніпро": Мішула (9 + 4 перехвата), Шундель (11 + 7 передач), Ревзін (12 + 5 подборов), Глєбов (14 + 6 передач), Тимофеєнко (14 + 10 подборов + 4 блок-шота) — старт; Загреба (5), Закурдаєв (4), Шевченко (7 + 5 подборов), Сізов (9 + 5 подборов)

"Запоріжжя": Кожемякін (15 + 4 передачи + 4 втрати), Кондраков (5 + 4 передачи + 3 перехвата), Щепкін (16 + 4 передачи), Нікітін (12 + 5 подборов), Ворник (2 + 9 подборов)— старт; Буц (4 + 6 подборов), Анісімов (11 + 6 подборов), Овдеєнко (13), Теряник (4), Ткачук

Рахунок в серії — 1:0.

Як повідомляв "Обозреватель" плей-офф Суперліги Парі-Матч стартував з сенсаційної поразки "Будівельника", а також розгромної перемоги "Черкаських Мавп".

Читайте все новости по теме "Суперліга" на Обозревателе.