Перемога "Київ-Баскета" і поразка чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 1 березня

12,5 т.
Перемога 'Київ-Баскета' і поразка чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 1 березня

У чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч у неділю, 1 березня, були зіграні чергові поєдинки регулярного сезону.

"Дніпро" впевнено обіграв вдома гостей з "Одеси" (85:70), "Запоріжжя" не зуміло зупинити переможну серію "Київ-Баскета" (95:85), а "Харківські Соколи" сенсаційно здолали "Хімік" (77:76).

У Дніпрі потужна третя чверть у виконанні лідера регулярного чемпіонату Суперліги дозволила підопічним Дениса Журавльова не доводити зустріч з "акулами" до нервової кінцівки.

"Дніпро" - "Одеса" 95:70 (32:14, 18:21, 32:14, 22:21)

Дніпро: Дугат (7 + 5 передач), Террелл (23 + 4 передачі + 3 перехоплення + 4 втрати), Закурдаев (17), Тимофієнко (15), Фесенко (7 + 10 підборів) - старт; Коломойський (10), Корнієнко (9 + 5 підбирань + 3 блок-шота), Глєбов (5), Шундель (2 + 5 передач), Сизов, Чумаков.

Одеса: Артамонов (11 + 5 підбирань + 10 передач), Щепкін (11 + 3 перехоплення + 4 втрати), Омоера (4 + 5 передач), Новіков (10 + 5 підбирань), Браун (10 + 7 підбирань) - старт; Вінн (19 + 5 підбирань), Носков (3 + 5 підбирань), Прокопенко (2), Климов.

У столиці прогнозовано сильнішим виявився "Київ-Баскет", який володіє більш якісним і глибоким складом. Господарі дуже впевнено почували себе в "фарбі", набравши звідти 52 iз підсумкових 95 очок (для Максима Сандула поєдинок склався не дуже вдало, а інших виконавців, здатних протистояти Владиславу Коренюк та В'ячеславу Петрову, в розпорядженні Валерія Плеханова в конкретно взятій зустрічі не було) , і додавали, коли "Запоріжжя" видихалося - зумівши, зокрема, забити кілька важливих м'ячів в кінцівці третьої чверті, коли гості на рівному місці зробили кілька необов'язкових втрат.

Вирішальним же став ривок киян 9:1 на перших хвилинах заключного відрізка - отриманої переваги в 14 балів дружині Айнарса Багатскіса вистачило, щоб утримувати "Запоріжжя" на дистанції в кілька володінь аж до фінальної сирени. Останню реальну можливість організувати хоча б подобу кінцівки гості упустили приблизно за півтори хвилини до закінчення основного часу: забий Лью Сталлворт в проході при "-6" для своєї команди, і інтрига закрутилася б дуже пристойно. Але американський захисник промахнувся, в наступному володінні втратив м'яч, і п'ята поспіль перемога столичного колективу в "регулярке" стала справою вирішеною.

"Київ-Баскет" - "Запоріжжя" 95:85 (21:30, 27:15, 26:22, 21:18)

Київ-Баскет: Шепард (12 + 5 передач), Крутоус (14), Пустозвонов (5), Хілл (9), Коренюк (12) - старт; Петров (12 + 5 підбирань + 5 передач), Близнюк (12 + 6 підбирань + 7 передач), Кондраков (10), Павлов (6), Классен (3).

Запоріжжя: Сталлворт (16 + 5 підбирань + 5 передач), Рендольф (23 + 7 підбирань + 5 передач), Мироненко (12), Шевченко (21 + 7 підбирань + 2 блок-шота), Сандул (4 + 4 втрати) - старт; Липовцев (6 + 3 перехоплення), Міхєєв (3), Кожем'якін, Титов, Немцу

У Харкові Олег Манойленко здобув першу перемогу на чолі "Соколов" несподівано швидко. "Хімік" поплатився за низьку реалізацію триочкових і те, що не зміг стримати дует лідерів суперника Джамар-Грем і провалив ключовою відрізок в середині третьої чверті. І хоча потім южненці героїчними зусиллями відіграли відставання "-16" і навіть вийшли вперед, але в кінцівці знову відпустили харків'ян. Проте, гості мали реальну можливість перевести матч в овертайм, але Артем Ковальов на останніх секундах реалізував тільки 1 з 2 штрафних.

"Харківські Соколи" - "Хімік" - 77:76 (17:18, 21:19 26:15, 13:24)

Харківські Соколи: Джамар (28 + 9 передач + 3 перехоплення), Мусієнко (2), Козлов (6), Тарасенко (9), Делвон Грем (23 + 14 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Бояркін, Шаповалов, Тищенко (9)

Хімік: А. Вільямс (6 + 8 передач), Марченко (3), Войналович (4), Салліван (17 + 12 підборів), Угба (20 + 9 підбирань) - старт; Годфрі (15 + 9 підбирань), Козак, Рябчук, Ковальов (6), Зотов (5 + 5 підборів)

Читайте: Суперліга Парі-Матч: результати і розклад трансляцій 27 лютого - 1 березня

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Черкаські Мавпи" здобули гостьову перемогу над МБК "Миколаїв" в черговому поєдинку регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч - 74:63.