"Київ-Баскет" не залишив шансів чемпіону: результати Суперліги Парі-Матч 6 грудня

12,3 т.
Київ-Баскет – Хімік

БК "Київ-Баскет" здобув вражаючу перемогу над чинним чемпіоном країни "Хіміком" у черговому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Підопічні Айнарса Багатскіса на своєму паркеті довели свою перевагу над колективом із Южного – 91:56.

Читайте: Визначилися всі чвертьфіналісти Кубка України з баскетболу

До початку другої чверті на майданчику проходила рівна боротьба. Спочатку мінімальну перевагу заробили гості, а потім кияни відповіли тим же. З початком другої 10-хвилинки столична команда почала нарощувати перевагу, зробивши вражаючий ривок 20:2.

Саме цей момент визначив результат зустрічі. Кияни продовжували впевнено тримати опонента на комфортній дистанції, а в останній чверті знову пішли у відрив. У підсумку гра завершилася оглушливою поразкою "Хіміка".

"Київ-Баскет" – "Хімік" 91:56 (19:17, 27:12, 19:17, 26:10)

"Київ-Баскет": Шепард (16+4 підбирання), Близнюк (12+5 підбирань), Крутоус (5+4 передачі), Павлов (12+7 підбирань), Коренюк (9+5 підбирань) – старт; Кондраков (2), Хілл (4+8 підбирань +4 передачі), Пустозвонов (12), Едвін (5+4 підбирання), Петров (11), Заєць (3).

"Хімік": Вільямс (3+4 передачі), Марченко (12), Войналович (7+6 підбирань), Ковальов (3+6 підбирань), Угба (8) – старт; Рахімшаіков, Козак (2), Салліван (9+4 підбирання +3 перехоплення), Горобченко (6+3 передачі +5 втрат), Фреш-Стаханов (6).

Читайте: Данк українця увійшов до топ-3 моментів року баскетболу 3х3: відеофакт

В іншій зустрічі БК "Дніпро" здобув неймовірну перемогу над "Запоріжжям". Команда Дениса Журавльова була сильніші за суперника у виїзній зустрічі – 81:94.

Суперники подарували вболівальникам яскравий і результативний баскетбол. Ще в першій половині гри дніпряни і запорожці забили на двох 99 очок, причому команди перехоплювали ініціативу одна в одної.

А ось у третій чверті гості почали точно атакувати кільце "Запоріжжя" з-за дуги, чим забезпечили собі міні-відрив у сім балів. Господарям паркету вдалося не дати супернику наростити перевагу, проте запоріжці провалили кінцівку 10-хвилинки і завершили її з показником "-16".

У вирішальній чверті гості відчули себе ще більш впевнено і довели гру до перемоги. При цьому дніпрянам вдалося показати третій показник результативності в сезоні, набравши 94 пункти.

БК "Запоріжжя" – "Дніпро" 81:94 (25:25, 24:25, 14:29, 18:15)

"Запоріжжя": Сталлворт (13+4 підбирання +4 втрати), Рендольф (18+5 підбирань +6 передач +3 перехоплення), Мироненко (13), Шевченко (11+5 підбирань), Сіммонс (22+4 підбирання) – старт; Липовцев, Титов (4+4 передачі), Німцеві, Міхєєв, Сандул (0+5 підбирань).

"Дніпро": Дугат (12+4 передачі), Закурдаєв (21), Глєбов (12+8 підбирань), Тимофієнко (8), Корнієнко (7+6 підбирань +3 блок-шоти) – старт; Шундель (4+6 передач), Санон (19+10 підбирань +5 передач), Сизов (4), Фесенко (7+6 підбирань +3 блок-шоти), Бондарчук.

В іще одному матчі ігрового дня "Черкаські Мавпи" на домашньому паркеті без проблем переграли "Одесу". Команда Максима Міхельсона не залишила шансів супернику – 92:76. А в паралельній зустрічі "Прометей" нокаутував "Харківських Соколів" – 114:77.

Як повідомляв OBOZREVATEL, став відомий календар "Київ-Баскета" на другому етапі Кубка Європи ФІБА.